select

TECHLINE reference

I ta nejmenší součást aplikace musí být spolehlivá v náročných podmínkách provozu těžkých strojních zařízení. Všechny komponenty musí odolat a spolehlivě pracovat v tvrdých podmínkách okolního prostředí - extrémní změny teplot, špína, vibrace, vlhkost.

Problémy s kvalitou, náklady spojené s údržbou, prostoje a nepředvídatelné poruchy - to jsou faktory, které brání firmám využít jejich plný potenciál. Systémy pohonů TECHLINE poskytují vysoce kvalitní bezúdržbové řešení, které pomáhá předcházet prostojům a poruchám.

LINAK znamená na 100 procent spolehlivé komponenty, které prochází tvrdým testováním. Firma LINAK úzce spolupracuje se svými zákazníky a je jim partnerem, který hledá jednoduché a inteligentní řešení s cílem nejen zlepšit funkčnost nejrůznějších zařízení, ale také přinést jedinečné konkurenční výhody. Například inteligentní řešení IC použité v kombajnu nebo rozmetadlech umožňuje přesné řízení polohy či dávkování a regulaci množství hnojiva.

Dozvíte se, jak firma Miedema šetří čas použitím elektrického seřízení čistících válců nebo jak výrobce New Holland zvýšil efektivitu svých kombajnů, zlepšil komfort obsluhy a v neposlední řadě snížil možné dopady na životní prostředí - to vše díky elektrickým lineárním pohonům.
Co je to lineární aktuátor / lineární pohon
Elektrický lineární aktuátor / pohon převádí rotační pohyb …
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Testování aktuátorů / pohonů
Extrémní chlad i horko, prudké změny teplot, vystavení působení chemikálií a solí ...
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.