select
 
Představujeme TECHLINE 

představujeme TECHLINE™

Divize TECHLINE vyrábí elektrické lineární pohony, vhodné do těch nejnáročnějších podmínek, provozů či extrémně namáhaných strojů a zřízení.
 
Hlavní důraz je kladen na absolutní spolehlivost a preciznost pohybu pohonů, fungujících v agresivním prostředí a pod enormním zatížením.
 
Jsme hrdí na to, že se týmu TECHLINE daří v úzké spolupráci s našimi zákazníky vytvářet individuální řešení pro rozmanité potřeby našich partnerů a tím jim pomoci zůstat na špici ve svém oboru. Díky tomu se dnes můžeme pochlubit skvělou reputací vyhledávaného obchodního partnera a odborníka s rozsáhlými zkušenostmi a přehledem o trhu.
 
Pohony firmy LINAK jsou stavěny na výdrž. První aplikace TECHLINE byly použity v zemědělských a stavebních strojích v roce 1980. Neustálý vývoj zlepšováků a inovací přinesl značce TECHLINE skvělé jméno v průmyslovém a výrobním oboru.
 
LINAK TECHLINE je samostatnou divizí v rámci firmy LINAK. Poskytujeme odborné rady a servisní podporu našim oficiálním zastoupením a dalším servisním organizacím.
 
Tento odkaz vás nasměruje k dalším informacím o aplikacích TECHLINE.
 
Bližší informace o LINAK Group najdete na této stránce.
Obchodování s firmou LINAK
Nechceme být pouze dalším Vaším dodavatelem, ale ...
TECHLINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady TECHLINE.
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Výhody aktuátorů
Systémy elektrických aktuátorů mají mnoho výhod proti pneumatice a hydraulice…
Testování aktuátorů / pohonů
Extrémní chlad i horko, prudké změny teplot, vystavení působení chemikálií a solí ...