select
 

LINAK představuje kompletní řešení Desk Frame pro kancelářské stoly

LINAK nabízí Desk Frame 1, kompletní stolovou podnož určenou pro výrobce kancelářských stolů. Kompletní a vysoce flexibilní koncept složený ze tří částí : horní rám Kick & Click™, DL SetPack a DL Feet.

Produktové novinky:  16. října 2018
Rám. Sloupky. Botičky. LINAK představuje kompletní rám Desk Frame pro kancelářské stoly

S novým řešením Desk Frame 1 (DF1) můžete dělat věci podle sebe. Kompletní a vysoce flexibilní řešení vám nabízí všechny součásti potřebné pro vytvoření designu a kompletaci rámu elektricky výškově nastavitelné stolové podnože. K dispozici ve třech předpřipravených setech poskytuje množství variant a kombinací pro splnění požadavků příležitostí. Jedná se o : Rám. Nohy. Botičky.

Tři sety nabízí tisíce možností
Užijte si pohodlí obchodování s jediným dodavatelem. DF1 vám umožňuje mít různé části stolu (např. horní rám, zvedací sloupky a botičky) zabalené v sadách, což ulehčuje a zefektivňuje manipulaci s výrobky.

  Rám. Snadná inovativní montáž
Vyberte si pro svůj stůl horní rám Kick & Click™. Montáž je snadná, intuitivní a časově efektivní, nepotřebujete žádné spojovací šrouby. Prostě jen nasaďte a zacvakněte zvedací sloupky. 

  Sloupky. Přidejte předchystaný systém zvedacích sloupků
Zvolte si svůj oblíbený typ sloupku připravený v řešení DL SetPack. Obsahuje dva zvedací sloupky, kontrolbox, ovladač a kabely. Pohromadě tak máte vše, co potřebujete a navíc svobodu tvorby designu bez kompromisů, protože každá součást může být dodávána v různých variantách. 

  Botičky. Vybírejte z 10 variant
Přidejte nové produkty DL Feet a váš rám LINAK Desk Frame je kompletní. Navrženy pro zvedací sloupky DL jsou k dispozici ve dvou různých délkách a dvou verzích montáže (nahoře nebo zapuštěně). Design botiček je elegantně neutrální, snadno je integrujete do individuálního designu kancelářského stolu.


Více informací o LINAK Desk Frame 1 najdete v sekci Tech & Trends.

 

Pro bližší informace prosím kontaktujte Vaše místní zastoupení firmy LINAK nebo distributora.

LINAK je mezinárodní společnost, založená na jednoduchosti principu elektrického lineárního aktuátoru.
Poskytujeme výrobky, které zlepšují kvalitu života lidí a pracovního prostředí.
Updated: 16. října 2018 12:46