select
 

DL12XL – LINAK představuje prodloužený sloupek určený pro stojany na displaye a monitory

1700 mm – to je délka plně vysunutého sloupku DL12XL s motorem v ose. Primárně určen pro široké monitory a displaye zvyšuje tento nový sloupek možnosti využití zobrazovací techniky například v konferenčních sálech.

Produktové novinky:  5. listopadu 2017Nejširší výrobní program má další přírůstek

LINAK má nepřeberné zkušenosti s vývojem elektrických lineárních pohonů a také zvedacích sloupků, které firma nasbírala během více než 30 let působení na trhu. Výsledkem je v současnosti nejširší produktová nabídka ze všech firem působících na trhu, jejíž součástí je rovněž řada sloupků XL.

Novým členem řady XL je sloupek DL12XL, který se od ostatních typů této řady liší tím, že se jedná o konstrukci s motorkem uloženým v těle sloupku. Absence krytu motoru uvolňuje ruce designérům a dává jim tak více svobody při jejich tvorbě.

Jako vždy byl při vývoji sloupku kladen důraz na eleganci a diskrétnost, aby výrobci nemuseli při použití tohoto typu dělat kompromisy v celkovém pojetí designu,” říká produktová manažerka Birgitte Holm-Melin.

PIEZOTM technologie jako standard

DL12XL je standardně vybavena technologií PIEZO. Toto antikolizní řešení zaručuje zastavení pohybu při nárazu na překážku a to při obou směrech pohybu, čímž se předchází poškození displaye či monitoru i samotného sloupku. PIEZO senzor je kompletně integrován ve sloupku a jeho profil se tak nijak neliší od ostatních typů, nevyžaduje žádnou dodatečnou montáž ani zvláštní nastavení.

Tato technologie firmy LINAK, speciálně vyvinutá pro kancelářské stoly, je známá po celém světě a pomáhá předcházet poškození stolů a dalšího kancelářského vybavení.

Vyberte si DL12XL :

  • Nízká základní výška a dlouhý zdvih
  • PIEZO jako standard
  • Elegantní a diskrétní design 
Technická specifikace :
  • Síla : 600 N/sloupek
  • Délka zdvihu : 999 mm
  • Zástavbová délka : 700 mm
  DL12XL

 

Pro bližší informace prosím kontaktujte Vaše místní zastoupení firmy LINAK nebo distributora.

LINAK je mezinárodní společnost, založená na jednoduchosti principu elektrického lineárního aktuátoru.
Poskytujeme výrobky, které zlepšují kvalitu života lidí a pracovního prostředí.
Updated: 16. října 2018 12:46