select

Představujeme DL19 - sloupek se čtvercovými profily a snadnou montáží

Sloupek LINAK DL19 je elektrický zvedací sloupek s krytem motoru. Má kompaktní čtvercové profily a je k dispozici ve verzi s LINAK PIEZO™.

Produktové novinky:  7. srpna 2017
Zvedací sloupek DL19
Spojením těch nejlepších vlastností portfolia zvedacích sloupků LINAK® vznikl nový sloupek DL19, který nabízí plynulý pohyb v obalu s elegantním designem, přičemž jeho montáž je extrémně snadná.

Nový zvedací sloupek DL19 přidává další kapitolu do knihy s názvem DESKLINE. Tentokrát jsme se zaměřili na elektrický sloupek s krytem motoru a vybraným designem, bez kompromisů či vypuštění některé z mnoha jedinečných vlastností či možností dostupných pro moderní stolové zvedací sloupky. V nové DL19 získáte :
  • Elegantní trojstupňový sloupek s krytem motoru a profily v rozměrech 70x70 mm
  • Řešení pro snadnou montáž LINAK Kick & Click™
  • Možností je osazení sloupků technologií LINAK PIEZO™ - Anti-Collision™
Získejte elegantní design s odpovídající délkou zdvihu
Trojstupňová DL19 je zvedací sloupek se čtvercovými profily a krytem motoru. S délkou zdvihu 650 mm a při zástavbě pouhých 560 mm můžete tvořit nejrůznější kancelářské stoly či pracoviště. Neviditelné kluzné kameny a minimální mezera mezi profily zvyšují jedinečnost jeho vzhledu.

Zkraťte čas kompletace stolu na polovinu díky Kick & Click
Jakožto součást rodiny sloupků LINAK s krytem motoru umožňuje DL19 spojení s řešením LINAK Kick & Click. Díky tomuto chytrému systému montáže můžete stůl smontovat opravdu snadno a rychle.

Využijte LINAK PIEZO™ bez prodlužování času montáže
Možností je osadit sloupek DL19 technologií LINAK PIEZO. S tímto antikolizním řešením bude sloupek automaticky reagovat na překážku a předejde tak poškození vybavení. LINAK PIEZO je hardwarové řešení, které nevyžaduje montáž žádných dalších součástek.

Více informací
Pro bližší detaily o novém zvedacím sloupku DL19 navštivte stránku výrobku DL19 nebo kontaktujte místní zastoupení firmy LINAK.

 

Pro bližší informace prosím kontaktujte Vaše místní zastoupení firmy LINAK nebo distributora.

LINAK je mezinárodní společnost, založená na jednoduchosti principu elektrického lineárního aktuátoru.
Poskytujeme výrobky, které zlepšují kvalitu života lidí a pracovního prostředí.
Updated: 15. září 2017 8:57