select
 

LINAK představuje nový IC pohon LA33 pro farmy a zemědělství

Mnoho výrobců nastavitelných aplikací, využívaných například na farmách, v zemědělské technice či průmyslové automatizaci, dobře zná pohony jako jsou LA14, LA25, a LA36 od firmy LINAK. Nový pohon střední velikosti doplňuje portfolio pohonů LINAK.

Produktové novinky:  9. června 2017
Nový pohon LA33
Představujeme LA33 – servo s výkonem střední třídy
LINAK vypustil do světa nový výkonný pohon. Elektrické lineární servo LA33. Středně výkonný pohon postavený na základě 35 let zkušeností posbíraných firmou LINAK. LA33 perfektně padne tam, kde výkon malých pohonů nestačí a kde jsou velké pohony nevhodné.

Jakožto výrobci strojů pro namáhavé prostředí jistě oceníte vlastnosti robustních pohonů LINAK a rychle pochopíte, proč je LA33 tou nejvhodnější.

Stejné vlastnosti a možnosti
LA33 má stejné vlastnosti a výhody ostatních robustních pohonů z rodiny LINAK. Integrované řízení IC (LINAK Integrated Controller), hall senzory pro relativní a absolutní zpětnou vazbu, proporcionální ovládání rychlosti, přesné pozicování pomocí analogové nebo digitální zpětné vazby a mnoho dalších jsou vám k dispozici v LA33.

Více informací o vlastnostech a možnostech pohonu najdete přímo na stránce pohonu LA33.

Důkladně otestován stejně jako každý výrobek LINAK
Jako každý pohon ve výrobním programu je LA33 schválena dle standardu IP66/IP69K a díky tomu odolá například čištění vysokotlakými čističi a obecně tvrdému prostředí.

Dosáhnout bezkonkurenční výdrže pohonů a výroby světové kvality lze pouze díky intenzivnímu vývoji, zkušenostem a a důslednému testování, které výrobky před uvolněním na trh podstupují.

 

Pro bližší informace prosím kontaktujte Vaše místní zastoupení firmy LINAK nebo distributora.

LINAK je mezinárodní společnost, založená na jednoduchosti principu elektrického lineárního aktuátoru.
Poskytujeme výrobky, které zlepšují kvalitu života lidí a pracovního prostředí.
Updated: 16. srpna 2017 16:26