select
Operační stoly a chirurgické židle

Operační stoly
a chirurgické židle

řešení pohonů pro operační stoly a chirurgická křesla

Chirurgie i další medicínské postupy jsou stále pokročilejší. Profesionální zdravotnický personál nemocnic napříč celým světem proto potřebuje profesionální polohovatelné vybavení, které je mnohem výkonnější, přesnější, rychlejší a snadněji ovladatelné. Tyto rostoucí požadavky se pak přirozeně promítají do nároků na kinetiku zařízení. Použití systémového řešení s elektrickými lineárními pohony přináší například tyto výhody :

- Pokročilé možnosti ukládání pozic do paměti
- Flexibilní vedení kabelů, optimalizovaný design, snadné čištění
- Kompaktní design umožňující snadné úpravy poloh při provádění výkonu

Ať už chirurgové na operačních sálech pracují u stacionárních stolů nebo na mobilních křeslech vždy požadují optimální ergonomii pro to, aby i jejich výkon byl optimální. Větší síla pro plynulé zvedání a umístění těžkých pacientů je důležitá stejně jako pokročilé řešení složených pohybů. Nutností je nastavení konfigurace křesla umožňující chirurgovi nezbytný přístup a současně optimální komfort pacienta.  

Spolehněte se na stabilní design a snadné nastavení pomocí paměti
Systémy pohonů LINAK jsou navrženy tak, aby zvládaly práci s velkým zatížením. Naše zvedací sloupky disponují vysokým ohybovým momentem a nabízí vysokou spolehlivost neboť jsou důkladně testovány pro splnění požadavků mezinárodních zdravotnických standardů. Kontrolboxy LINAK jsou připraveny vytvořit řešení komplexních pohybů a nabízí možnosti ukládání do paměti, zaručující snadné a rychlé polohovaní. 

Flexibilní design s různými možnostmi
Ať už potřebujete jednoduché zařízení s několika pohony nebo pokročilý multifunkční operační stůl s vícero pohony a řešením komplexního pohybu, vše najdete v portfoliu firmy LINAK. S využitím LINAK CO-Link™ můžete například zdvojnásobit počet pohonů, naše kontrolboxy dodávané s flexibilním řešením vedení kabelů pomáhají k dosažení celkové vysoké úrovně bezpečnosti.

Optimální postoj při práci díky kompaktnímu designu
Již více než 30 let LINAK navrhuje a vyrábí pohony pro zdravotnické vybavení přičemž neustále pracujeme na optimalizaci jejich designu. Kompaktní zástavbové rozměry zlepšují ergonomii a umožňují chirurgům a dalšímu zdravotnickému personálu připravit a uložit pacienta do přesné pozice.Co je to lineární aktuátor / lineární pohon
Elektrický lineární aktuátor / pohon převádí rotační pohyb …
MEDLINE & CARELINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady MEDLINE & CARELINE.
Výhody aktuátorů
Systémy elektrických aktuátorů mají mnoho výhod proti pneumatice a hydraulice…
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.