select
Rentgenové zařízení

rentgenové
zařízení

řešení pohonů pro rentgenové zařízení

Chirurgie v moderních nemocnicích je stále pokročilejší. Zdravotnický personál dnes provádí stále komplexnější procedury a jejich podpůrné týmy jim v tomto musí stačit. Pro radiology je tak klíčový požadavek na výkonné a odolné vybavení, které pomůže zvýšit jejich efektivitu a kvalitu poskytované péče. Použití řešení elektrických pohonů přináší mnohé výhody, mezi které patří :

- Výkonné pohony schopné vykonávat přesný pohyb v tlaku i tahu
- Řešení schválené pro zdravotnictví s flexibilním vedením kabelů
- Snadný přístup ke škále dekádami prověřených výrobků a zkušenostem

Moderní vybavení rentgenů vyžaduje extrémně přesné pozicování. Klíčem k tomu je kombinace dostatečného výkonu a pokročilých systémů řízení, schopných současně vykonávat různé pohyby a úkoly. LINAK se staví požadavkům výrobců moderních rentgenů čelem a připravil pro ně výkonné řešení pohonů schopné vykonávat perfektní práci.

Vyšší výkon a možnost komplexnějších pohybů
Používáte-li rentgen s C-ramenem nebo je-li sestaven z polohovatelného stolu a rentgenu uchyceného na stropě je v obou případech přesné pozicování esenciální. A stejně tak i flexibilita a rychlost. Abychom to vše zajistili vyvinul LINAK řešení se specializovanými zvedacími sloupky a přizpůsobeným software.

Získejte odolné řešení schválené pro zdravotnictví
Každá část systému pohonů LINAK prochází před uvedením na trh důkladným testováním. Každý jednotlivý výrobek splňuje požadavky mezinárodních zdravotnických standardů, což pomáhá zaručit dlouhou životnost zařízení a eliminovat neplánovanou údržbu. Rovněž chytré vedení kabelů a snadné čištění produktů napomáhá při udržování vysoké úrovně hygieny.

Vybírejte z širokého portfolia a desítek let zkušeností firmy LINAK
Za již více než 30 let LINAK vyvinul a vyrobil řešení elektrických lineárních pohonů pro širokou škálu zařízení pro zdravotnictví. Naše produktové portfolio zahrnuje prakticky vše na co si vzpomenete a jsme připraveni podělit se o naše vědomosti a znalosti místního prostředí v každé z 35 zemí, ve kterých jsme přítomni. 

Co je to lineární aktuátor / lineární pohon
Elektrický lineární aktuátor / pohon převádí rotační pohyb …
MEDLINE & CARELINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady MEDLINE & CARELINE.
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.