select
Systémy pro nemocniční postel

Systémy pro nemocniční postele

vyberte si z mnoha různých systémů

Portfolio výrobků firmy LINAK je perfektní volbou pro nejrůznější nemocniční postele. Již více než dvě desetiletí je LINAK vedoucím inovátorem celého pelotonu vývojářů zařízení pro zdravotnický sektor.

Jak toho dosahujeme?
Zkrátka dodáváme přesně takové systémy jaké naši zákazníci potřebují.
 
LINAK vám dá možnost sestavit si z mnoha různých systémů přesně takový, který vám bude perfektně vyhovovat a bude tak optimálním řešením pro polohování vaší nemocniční postele.
Jsme schopní flexibilně uzpůsobit jednotlivé části systému tak, aby byly přesně v souladu s potřebami zákazníka.
 

BĚŽNÝ SYSTÉM PRO NEMOCNIČNÍ POSTEL

Typický systém pro nemocniční postel se skládá z řídící jednotky neboli kontrolboxu, pohonu nebo sloupku a ovladače (ruční ovladač nebo sesterský panel).
 
Konkrétní specifikace závisí pouze na vašich potřebách. Záleží jen na tom zda je pro vás rozhodující síla, rychlost, hlučnost, počet pohonů, příslušenství atd.
 
Jako příklad uvádíme běžnou sestavu typickou pro tento segment :

víc než jen pohyb

Čím naše systémy zvyšují hodnotu zařízení?

Dlouhé roky byla ergonomie a bezpečnost v oblasti zdravotnictví naprosto zanedbávaným faktorem. Bohužel i v dnešní době tomu tak na mnoha místech stále je. Optimalizace pracovních postupů a snaha o úsporu času, který pak může personál využít na péči o pacienty jasně vedou k vyšší výkonnosti a prosperitě zdravotnických zařízení.
Systémy firmy LINAK jsou správným klíčem k dosažené těchto cílů.
 
S ohledem na tyto požadavky skýtá řídící jednotka CB20 mnoho výhod. Jako první zmiňme bezpečnost - u tohoto systému nemůže dojít k samovolnému pohybu pohonů způsobenému zkratem obvodu. Další výhodou technologie OpenBus je otevřená možnost včlenění jakýchkoli prvků a příslušenství. Jako příklad uveďme váhu. Pacienta můžete zvážit prostým stiskem tlačítka přímo v posteli a vyhnete se tak namáhavé a mnohdy i nebezpečné práci.

Vysoký standard našich pohonů a sloupků usnadňuje život jejich uživatelům. Zlepšená ergonomie, snadné polohování a tím ušetřené náklady, čas a zdraví zákazníků jsou pro nás tou nejvyšší přidanou hodnotou. Ošetřovatelský ovladač ACOM Flexibilní ovládací panel FPP Polohovací sloupek BL1 Kontrolbox CBO61 OpenBus Lineární aktuátor LA40 Ruční ovladač HB80 Lineární aktuátor LA40
Co je to lineární aktuátor / lineární pohon
Elektrický lineární aktuátor / pohon převádí rotační pohyb …
Co je kontrolbox
Kontrolbox je řídící jednotka neboli srdce a mozek systému …
MEDLINE & CARELINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady MEDLINE & CARELINE.
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.