select
Pohony pro kolečková křesla

invalidní vozíky

Pohony pro invalidní vozíky

Dnešní invalidé a staří lidé se jen neradi nechávají omezovat svým pohybovým hendikepem. Snaží se mít svůj nezávislý životní styl i v okamžicích, kdy nemají k ruce žádného pomocníka. V takových chvílích se jim neocenitelným pomocníkem stává motorizovaný multifunkční vozík, jejichž potřeba se stoupajícím věkem světové populace stále roste.
 
Každý výrobce vozíků pro invalidy hledá spolehlivost a komfort, aby se udržel před svými konkurenty. Potřebuje mít k dispozici malý, ale silný a tichý elektrický pohon s nízkou spotřebou energie, aby mohl na vozíku zajistit hladké a přesné polohování zad, nohou a výškové nastavení vozíku.
 
Takové pohony vám nabízíme v řadě MEDLINE® & CARELINE® firmy LINAK. Dodáváme malé nehlučné pohony, vybavené precizním odměřováním polohy pomocí hallových sond nebo potenciometru k zajištění bezpečného a efektivního chodu.
 
Obraťte se s vaším požadavkem na divizi MEDLINE & CARELINE. Máme více než 30 let zkušeností s dodávkami pohonů pro invalidní vozíky, protože právě ty byly pro firmu LINAK prvním impulzem k zahájení vývoje a výroby lineárních pohonů.
 
Obchodování s firmou LINAK
Nechceme být pouze dalším Vaším dodavatelem, ale ...
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Pečovatelství jako výzva
Jak se starat o více pacientů s méně pečovateli?
Perfektní pohyb
Systém aktuátorů je důležitou součástí Vašeho zařízení a my …
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.