select
Polohovatelná vyšetřovací křesla

KŘESLA

SYSTÉMY POHONŮ PRO KŘESLA

Křesla v různých podobách jsou používána k mnoha účelům, například u kadeřníka, v salonech krásy, v transfuzních stanicích, při dialýze nebo při zákrocích nevyžadujících hospitalizaci. Klienti na nich často stráví delší čas, který jim zpříjemníte snadným napolohováním křesla do pohodlné pozice. Klienti jistě ocení příjemný komfort, proč však křeslo rovnou nevybavit bezpečným systémem, šetřícím náklady a drahocenný čas personálu?
 
Systém elektrických pohonů řady MEDLINE® & CARELINE®, doplněný o prvky technologie OpenBus™, přináší nekonečné možnosti jak zvýšit komfort a užitnou hodnotu vašeho křesla.
 
Kromě standardních polohovacích funkcí lze díky technologii OpenBus křeslo vybavit vlastní čtecí lampičkou, připojením pro nabíjení mobilního telefonu či iPodu. Můžete také přidat prvky pro usnadnění práce personálu : vestavěnou váhu, senzory inkontinence, nouzové přivolání personálu atd. Servisní technik pak může snadným připojením laptopu získat přesná data o provozu křesla.
 
To jsou však jen příklady možností inovativních výhod technologie OpenBus firmy LINAK. Máte-li vlastní nápad jak vylepšit vaše křeslo a získat tím výhodu oproti konkurenci, kontaktujte firmu LINAK a její divizi MEDLINE & CARELINE a my vám pomůžeme najít optimální řešení.

Systémy pro křesla


Polohovací systém pro zákrokové křeslo

Příklad systému pro křesla
Stačí-li vám obyčejný systém nebo potřebujete-li řešení šité na míru, u nás je jistě najdete. Více hledejte na stránce Systémy pro křesla »

Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Pečovatelství jako výzva
Jak se starat o více pacientů s méně pečovateli?
Perfektní pohyb
Systém aktuátorů je důležitou součástí Vašeho zařízení a my …
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.