select
Nastavitelná lehátka

lehátka a stoly

Systémy pohonů pro lehátka

S nárůstem počtu pacientů hledá zdravotnictví nové způsoby zlepšení kvality pracovního prostředí doktorů, ošetřovatelů a dalšího personálu. Bolesti zad a pohybová omezení jsou stále častějším problémem způsobeným nevhodnou manipulací s pacienty. Těmto problémům však snadno předchází zlepšená ergonomie vyšetřovacího lehátka, vybaveného systémem pro snadné a přesné polohování.
 
Potřebujete-li, aby jste udrželi krok s konkurencí a neztratili svou pozici na trhu, vybavit vaše lehátko či vyšetřovací stůl bezpečným, spolehlivým a snadno ovladatelným polohováním, není nic snažšího než vybrat si vhodné zařízení z naší produktové řady MEDLINE® & CARELINE®.
 
LINAK jakožto výrobce a prodejce má více než 30 let zkušeností s praxí prověřenými systémy elektrických pohonů pro oblast zdravotnického vybavení. Hledáte-li jednoduchý a spolehlivý způsob elektrického polohování nebo pokročilý inovativní systém pohonů s možností zvýšení hodnoty použitím technologií systému OpenBus™ , pak řada MEDLINE & CARELINE je pro vás tou pravou volbou.
 
Obraťte se prosím s vaším požadavkem na divizi MEDLINE & CARELINE a společně najdeme nejlepší způsob jak udržet váš náskok před konkurencí. Věříme, že nejlepší řešení vychází z úzké spolupráce a proto je tým našich zkušených techniků připraven vám pomoci.

Systémy pro lehátka a vyšetřovací stoly


Systém polohování lehátka

Příklad systému pro lehátka
Stačí-li vám obyčejný systém nebo potřebujete-li řešení šité na míru, u nás je jistě najdete. Více na stránce Systémy pro lehátka » 

Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Pečovatelství jako výzva
Jak se starat o více pacientů s méně pečovateli?
Perfektní pohyb
Systém aktuátorů je důležitou součástí Vašeho zařízení a my …
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.