select
Polohovatelná lůžka domácí péče

lůžka domácí péče

systém pohonů pro lůžka domácí péče

Mnoho států zaznamenává zvýšenou poptávku po zkušených ošetřovatelích. Populace rapidně stárne a stále více a více lidí trpí chronickými problémy způsobenými životním stylem. Do budoucna se tak dá očekávat stále rostoucí poptávka po zkušeném personálu. Částečným řešením však může být používání vybavení a pomůcek domácí péče, které starým a nemocným lidem pomáhají být méně závislí na pomoci okolí.
 
Postel je obvykle tím prvním místem, kde hledáme inovativní možnosti jak pomoci lidem stát se nezávislými. Postel pro domácí péči, vybavená snadno ovladatelným inteligentním systémem elektrických pohonů, pomáhá bezpečně vstát z postele a také do ní ulehnout, nemluvě o značném zlepšení komfortu a pohodlí. My však můžeme jít ještě dále.
 
Systém řízení pohonů OpenBus™ z řady LINAK MEDLINE® & CARELINE® přináší prakticky neomezené možnosti pro nalézání nových funkcí a přidávání dalšího příslušenství k vaší posteli. Můžete sledovat pacienta přímo na internetu. Můžete zabudovat nouzové tlačítko pro přivolání ošetřovatele přímo do postele. Můžete zvýšit komfort připojením nezávislého nouzového osvětlení či USB konektoru ... Bez nadsázky lze říci, že přehled dostupného příslušenství k systému OpenBus™ se mění každým dnem a je stále bohatší a bohatší.
 

prozkoumejme možnosti společně

Jsme přesvědčeni o tom, že poptávka po lůžkách domácí péče v následujících letech dramaticky poroste.
 
Obraťte se na firmu LINAK s její divizi MEDLINE & CARELINE a pojďme společně prozkoumat možnosti. Pracovní tým divize MEDLINE & CARELINE má nepřeberné zkušenosti s různými aplikacemi a to vše je vám plně k dispozici. Máte-li nápad na zlepšení funkce pečovatelského lůžka nebo chcete-li uvést na trh zcela nový výrobek, naši lidé jsou připraveni vám pomoci.
 
Rozsáhlá produktová řada MEDLINE & CARELINE v sobě zahrnuje elektrické pohony, kontrolboxy, zvedací sloupky a ovladače . Naše do detailů prověřené výrobky zaručují flexibilní, bezpečné a spolehlivé řešení pro vaše zařízení.

Systém pro lůžko domácí péče

Příklad systému pro lůžko domácí péče
Máme mnoho možností jak zkombinovat optimální systém pro domácí lůžko a zajistit jeho bezvadnou funkci. Podrobnosti hledejte na stránce Systémy pro lůžka domácí péče »

Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Pečovatelství jako výzva
Jak se starat o více pacientů s méně pečovateli?
Perfektní pohyb
Systém aktuátorů je důležitou součástí Vašeho zařízení a my …
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.