select
Systémy pohonů pro zvedáky pacientů

elektrické ZVEDÁKY PACIENTŮ

SYSTÉMY POHONŮ PRO ZVEDÁKY PACIENTŮ

Mobilní zvedáky pacientů či zvedáky ze sedu do stoje usnadňují život sestrám i pacientům, protože jsou bezpečné, spolehlivé a snadno ovladatelné.
 
Všichni seriózní výrobci zvedáků se zajímají o bezpečnost a spolehlivost pohonů používaných v jejich zařízení. Splněním norem a certifikací vše zdaleka nekončí, protože hlavním cílem je získat a udržet si skvělou reputaci mezi sestrami a pacienty. Z tohoto důvodu stojí za to být kvalitnější než požaduje norma.
 
Systém pro zvedáky pacientů od firmy LINAK nabízí mnoho možností volby vhodného typu pohonu pro zdvih, pro roztažení nohou podstavy, typu kontrolboxu a ovladače. Všechny komponenty jsou testovány a splňují přísné nároky firmy LINAK i požadavky norem.
 
Možnost inteligentního servisního monitorování, snadné a přesné polohování s bezpečným zatížením dle normy EN10535, měkký start a dojezd, indikace stavu baterie a mnoho dalších volitelných součástí vám pomohou získat náskok před konkurencí.


Obraťte se na LINAK a kolegové z divize MEDLINE® & CARELINE® vám pomohou s realizací vašich představ a nápadů jak zlepšit fungování mobilních zvedáků či stavěcích a vertikalizačních zařízení, abychom společně dosáhli perfektního řešení.
 

SNADNÁ A BEZPEČNÁ PÉČE O PACIENTA

Nemocnice a pečovatelské domy po celém světě zavádějí postupy pro bezpečnou práci s pacientem tak, aby nedocházelo k úrazům a zraněním ošetřovatelů. Důvody jsou nasnadě. Úrazy zad vzniklé při manipulaci s pacientem činí z práce sester jedno z nejnáročnějších a nejméně bezpečných povolání vůbec. Spousta sester trpí bolestmi zad, poruchami hybnosti a z těchto důvodů je každoročně mnoho sester nuceno opustit své zaměstnání.

Existuje však snadné řešení, jak těmto zbytečným úrazům předejít používáním bezpečných a efektivních zvedáků pacientů či přístrojů pro zdvih ze sedu do stoje. Personál v nemocnicích i pečovatelských zařízeních také jistě ocení výhody mobilního zvedáku pro snadné přemístění pacienta z postele na kolečkové křeslo a z křesla například na toaletu.
 
LINAK má v řadě MEDLINE & CARELINE takřka neomezený technický potenciál přinést výrobcům po celém světě ideální řešení, splňující stupňující se nároky a požadavky jejich zákazníků.

Systém pro pacientské zvedáky

Příklad systému pro zvedák pacienta
Ať vám stačí jednoduchý systém nebo hledáte sofistikované řešení, máme je pro vás. Více informací na stránce  Systémy pro zvedáky pacientů »

Obchodování s firmou LINAK
Nechceme být pouze dalším Vaším dodavatelem, ale ...
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Pečovatelství jako výzva
Jak se starat o více pacientů s méně pečovateli?
Perfektní pohyb
Systém aktuátorů je důležitou součástí Vašeho zařízení a my …
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.