select
Polohovatelná pečovatelská lůžka

PEČOVATELSKÁ LŮŽKA

SYSTÉMY POHONŮ PRO PEČOVATELSKÁ LŮŽKA

V mnoha státech se rapidně zvyšuje průměrný věk obyvatel, což vytváří tlak na volná místa v domech s pečovatelskou službou, hospicy a zařízení péče o staré lidi. Zároveň tím vzniká tlak na personál takovýchto zařízení a na efektivní využití jejich času. V nemocnicích je nově kladen důraz na pohotovostní péči či krátkodobou hospitalizaci, což vytváří zcela nové požadavky na všechny typy zařízení následné péče.
 
Moderní pečovatelské lůžko se tak musí svými vlastnostmi přiblížit inteligentním nemocničním postelím, aby v maximální možné míře usnadnilo personálu péči o klienta a zároveň bylo komfortní a pohodlné pro svého uživatele, trávícího na něm mnohdy dlouhý čas. Elektrické polohování přináší právě takový komfort, doplněný o maximální bezpečnost. Proč však zcela nesmazat hranici mezi postelí a lůžkem  zvýšením jeho atraktivity a dalším zvýšením jeho užitných vlastností?
 
Každý provozovatel pečovatelského zařízení jistě ocení zvýšení komfortu klientů a efektivity personálu použitím lůžek, vybavených detekcí opuštění lůžka klientem, upozorněním na inkontinenci či dalšími bezpečnostními prvky, jako jsou podsvícení postele nebo možnost nouzového přivolání personálu. Další možností je servisní monitoring lůžka. Ten umožňuje dodržování pravidelných servisních intervalů a tím prodloužení jeho životnosti v řádu let - skvělý to způsob jak snížit výdaje a ušetřit náklady.
 

InOVACE ZALOŽENá NA SPOLUPRÁCI

Zdravotnictví čelící novým výzvám volá po inovacích a nových nápadech. Proto vyvinul LINAK pro svou řadu MEDLINE® & CARELINE® nový systém řízení pohonů zvaný OpenBus™, který umožňuje k lůžkům připojit nepřeberné množství různých přídavných prvků.
 
Řada MEDLINE & CARELINE zahrnuje elektrické lineární pohony, kontrolboxy, ovladače a příslušenství , které vám dají maximální volnost k realizaci jakékoli myšlenky a nápadu. Jejich testovaná a garantovaná kvalita vám zaručí naprostou bezpečnost a spolehlivost.
 
Máte-li nápad, jak zlepšit vaše lůžko a zvýšit tím jeho atraktivitu pro zákazníky z řad provozovatelů pečovatelských zařízení, pak bez zbytečného otálení kontaktujte firmu LINAK. Naši kolegové zodpovědní za vývoj a prodej řady MEDLINE & CARELINE mají díky úzké spolupráci se zákazníky mnoho zkušeností s uváděním nových nápadů do reality a rádi vám pomohou s realizací i vašich myšlenek.

Systém pro pečovatelské lůžko

Příklad systému pro pečovatelské lůžko
LINAK nabízí mnoho kombinací optimálního systému pro pečovatelské lůžko dle vašich představ. Zde se dočtete více o systému pro pečovatelské lůžko »

Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Pečovatelství jako výzva
Jak se starat o více pacientů s méně pečovateli?
Perfektní pohyb
Systém aktuátorů je důležitou součástí Vašeho zařízení a my …
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.