select
Polohovatelné nemocniční postele

nemocniční postele

SYSTÉMY AKTUÁTORŮ PRO NEMOCNIČNÍ POSTELE

V nemocnicích je dnes mnohem více postelí než doktorů a sestřiček a s rostoucím počtem pacientů se bude tento nepoměr ještě zvětšovat. Logickým krokem je tak vytvoření nemocniční postele, která bude mnohem aktivnějším a efektivnějším vybavením a ušetří tak personálu cenný čas.
 
Postavíte-li nemocniční postel, která dokáže personálu ušetřit čas potřebný na provedení rutinních úkonů, pak máte šanci udržet krok s konkurencí. Umožní-li zároveň tato postel poskytovat bezpečnější a komfortnější péči o pacienta, vaše šance se zvyšují. Dokážete-li však sestrojit postel, která si sama umí říct o vyčištění, kontrolu či opravu, tak jste jen malý krůček od jistého úspěchu.
 
Inovace jsou klíčovým aspektem úspěchu na trhu. Proto firma LINAK ve své řadě MEDLINE® & CARELINE® přináší systém OpenBus™, systém řízení pohonů, umožňující dokonalou kontrolu nad celým zařízením a dále také připojení mnoha různých periférií a přídavných komponentů. Máte-li nápady na vylepšení vaší postele, spojte se s našimi techniky, kteří vám rádi pomohou s jejich uskutečněním.
 

CELOSVĚTOVÁ PŮSOBNOST

Flexibilita a kompatibilita široké škály našich výrobků umožňují systému MEDLINE & CARELINE sestavit bezpečné a spolehlivé řešení, které skvěle zapadne do konceptu vašeho zařízení.
 
Vysoce kvalitní elektrické lineární aktuátory a kompletní systémy pohonů jsou hlavním oborem firmy LINAK již více než 30 let. Všechny jednotlivé prvky řady MEDLINE & CARELINE - aktuátory / pohony, kontrolboxyovladače i příslušenství jsou pečlivě testovány a naše standardy převyšují požadavky norem platných v oboru. Díky své celosvětové působnosti vám LINAK poskytne poprodejní servis téměř kdekoli na světě.

Potřebujete-li bezpečné, spolehlivé a inovativní pohony tak jste na správné adrese. Jako bonus vám k nim nabízíme partnerství se společností, která má skvělý přehled o trhu a která rychle a pružně reaguje na měnící se požadavky nemocničního sektoru.  Kontaktujte LINAK a my vám rádi poskytneme bližší informace a výrobcích řady MEDLINE & CARELINE. Zlepšujeme váš život - We improve your life.

Systémy pro nemocniční postele

Příklad systému pro nemocniční postel
Existuje mnoho způsobů jak kombinací různých komponent vytvořit optimální řešení pro nemocniční postel s perfektním polohováním. Více informací najdete na stránce Systémy pro nemocniční postele »

Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Pečovatelství jako výzva
Jak se starat o více pacientů s méně pečovateli?
Perfektní pohyb
Systém aktuátorů je důležitou součástí Vašeho zařízení a my …
Kontaktujte LINAK
Potřebujete pomoc při hledání výrobku, splňujícího Vaše specifické požadavky?