select
 

řada kontrolboxů LINAK

- Vše v jediném boxu

Kontrolboxy řady CO od firmy LINAK umožňují snadnější udržování hygieny, zjednodušují vedení kabelů a díky nově vyvinutým přírubám umožňují montáž kontrolboxů různými způsoby. Nejdůležitější je však fakt, že tato kombinace vlastností je novým standardem společnosti LINAK.

Řada kontrolboxů LINAK - Vše v jediném boxu

Proč říkáme ‘One World – One Box’

S více než 30 lety zkušeností, rozsáhlými znalostmi a know-how je LINAK firmou, která stanovuje nové standardy. Dosahujeme toho kombinováním nových vlastností a jejich implementací do řady kontrolboxů. Naše výrobky jsou v souladu s nejrůznějšími světovými normami a díky místním obchodním a servisním organizacím máte LINAK vždy po ruce. SMPS je standardem pro všechny kontrolboxy a tak je jisté, že je lze použít pro širokou škálu nemocničního a pečovatelského vybavení. Možnost propojení kontrolboxů pomocí CO-Link™ vám dává dvakrát více kanálů pro pohony, dostatečný výkon a to vše ovládáno jedním ovladačem.


Kontrolboxy odolají strojovému mytí
Hygiena hraje ve zdravotnictví naprosto zásadní roli. Proto všechny kontrolboxy LINAK splňují standard IPX6 Washable DURA™, čímž jsou chráněny proti vodě a smí být strojově myty v mycích tunelech. Ochrana výrobku je dokonce vyšší než požadují současné normy a tak nás kvalita výrobků LINAK a jejich vysoký výkon vedou k tomu, že na kontrolboxy nabízíme záruku 5 let.

Snadno zapadnou kamkoli
Díky nízké hmotnosti, kompaktnímu designu a inovativnímu řešení vedení kabelů máte mnoho možností umístění kontrolboxů a jejich montáže. Jednoduše řečeno systém montáže kontrolbxů umožňuje jejich montáž a natočení, pokud to situace vyžaduje mohou být snadno doplněny o záložní bateriový zdroj.

Montáž pohonu

Co je kontrolbox
Kontrolbox je řídící jednotka neboli srdce a mozek systému …
MEDLINE & CARELINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady MEDLINE & CARELINE.
Pečovatelství jako výzva
Jak se starat o více pacientů s méně pečovateli?
Kontaktujte LINAK
Zkušenosti a úzká spolupráce jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení. Proto neváhejte a ...