select
 
MEDLINE & CARELINE systems

CO-Link™

CO-Link™ - více kanálů, energie a možností

Představte si dva kontrolboxy ovládané jediným ručním ovladačem
V některých případech jsou v systému pohonů zapotřebí více než jen 4 kanály. Vyspělé zdravotnické vybavení, speciální postele, bariatrická křesla a další různé zákrokové či vyšetřovací stoly v některých případech vyžadují kanály navíc pro připojení dalších pohonů nebo jiného příslušenství. Pokud pracujete s kontrolboxy LINAK CO41, CO61 nebo CO71 zvažte využití CO-Link. 

 - Až 8 kanálů a dvojnásobný výkon (2 x 200W)
 - Snadné sestavení pomocí kabelu a přizpůsobeného softwaru
 - Jednoduchá logistika využívající produkty, které již máte

CO-Link není výrobek. Jedná se o koncept vyvinutý firmou LINAK určený pro zákazníky vyrábějící specializované nastavitelné zdravotnické vybavení. Vybavení, ve kterém je potřeba víc než jen tradiční 4 kanály.

Až 8 kanálů pro speciální aplikace
S CO-Link od LINAKu můžete vytvořit pokročilé řešení pohybu pro vysoce specializované aplikace určené pro zdravotnictví. Koncept však není jen o přidání dalšího kontrolboxu a získání dvojnásobného počtu kanálů neboť řešení zároveň garantuje vyšší výkon. A to vše ovládáno jediným ručním ovladačem.

Objednejte si kabel a stáhněte uzpůsobený software
LINAK zapracoval na jednoduchém řešení zapojení CO-Link bez potřeby vývoje nového nákladného systému. Stačí prostě příslušným kabelem přes standardní propojku LINAK propojit 2 kontrolboxy CO41, CO61 nebo CO71. Řídící software je přizpůsoben pro vaši konkrétní aplikaci a jakmile je vše připraveno stačí jej prostě stáhnout a nahrát.

Sestavte zařízení z komponent, které již máte
Je nasnadě, že se specializovaných specializovaných postelí či zdravotnického vybavení neprodává takové množství jako je to u běžných nemocničních lůžek či zvedáků pacientů. V takových případech prostě využijte řešení CO-Link pro výrobky LINAK, které již máte naskladněny. Stejné pohony, kontrolboxy, ovladače atd. To vše spolu s ideální logistikou a flexibilitou dává jasnou odpověď na zákazníkovu poptávku.


VÝROBKY VHODNÉ PRO CO-Link™

MEDLINE & CARELINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady MEDLINE & CARELINE.
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Pečovatelství jako výzva
Jak se starat o více pacientů s méně pečovateli?
Kontaktujte LINAK
Zkušenosti a úzká spolupráce jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení. Proto neváhejte a ...