select
 
Care For Tomorrow Today

jste připraveni přijmout výzvy, které čekají zdravotnictví zítřka?

S rostoucím počtem lidí potřebujících péči se jim nedostává pečujících rukou ... a tak vzniká urgentní potřeba inteligentních řešení, která zefektivní pracovní procesy a zvýší komfort a bezpečí pacientů. Přesně to je důvod proč se heslo Care for Tomorrow Today stalo mantrou, kterou se řídí vše co ve firmě LINAK děláme.

Jsme přesvědčeni o naléhavé potřebě myslet dopředu, protože to je je jediný způsob jak poskytnout světu pokročilá ergonomická řešení, která budou skutečně hodnotná a rozdílová – a doufáme, že se k nám na této cestě přidáte.

Vyzýváme vás, abyste využili všechnu svou zručnost a dovednosti a ve spojení s naším řešením Intelligent Care Solutions pozvedli na další level úroveň takových základních pomůcek, jako jsou nemocniční lůžka, invalidní vozíky, zvedáky pacientů a vyšetřovací křesla. Pro dobro pacientů, pečovatelů a celé společnosti.

Jinými slovy : Care For Tomorrow Today.

“Používání zařízení jako je například inteligentní postel neznamená, že bychom navštěvovali pacienty méně často. Technologický pokrok nám umožňuje pečovat a pacienty takovým způsobem, který jim přináší největší užitek. Pro pacienty i jejich příbuzné to znamená mnoho - a pro nás také.”

pečovatelka Henriette Petersen
Obchodování s firmou LINAK
Nechceme být pouze dalším Vaším dodavatelem, ale ...
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Pečovatelství jako výzva
Jak se starat o více pacientů s méně pečovateli?
Perfektní pohyb
Systém aktuátorů je důležitou součástí Vašeho zařízení a my …
Kontaktujte LINAK
Zkušenosti a úzká spolupráce jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení. Proto neváhejte a ...