select
 
Představujeme MEDLINE & CARELINE 

představujeme MEDLINE® & CARELINE®

Divize MEDLINE & CARELINE pracuje na vývoji systémů elektrických lineárních pohonů, určených ke zlepšení kvality života pacientů i personálu nemocnic, pečovatelských domů a zdravotnických zařízení. Zajímá nás jak inovativním způsobem využít lineární pohyb ke zlepšení a zkvalitnění zdravotnického vybavení a přispět tím k řešení problémů, kterým současné zdravotnictví čelí.
 
V LINAKu pozorně sledujeme globální trendy ve vývoji zařízení pro nemocniční sektor. Naše letité zkušenosti jsou základem úzké spolupráce s našimi zákazníky, která přináší vznik vskutku inovativních zařízení, založených na systémech elektrických lineárních pohonů.
 
Od počátku 90.let si MEDLINE & CARELINE udržuje pozici světové jedničky ve vývoji a výrobě pohonů a jejich systémů. Pomáháme našim zákazníkům udržet si pozici na dynamicky se vyvíjejícím trhu zdravotnického vybavení a s pomocí našich výrobků přinášet stále nová a kvalitnější zařízení.
 
MEDLINE & CARELINE je individuální oborovou divizí v rámci firmy LINAK. Pomáháme všem oficiálním zastoupením firmy LINAK i dalším servisním organizacím se splňováním a dodržováním místních bezpečnostních nařízení a zajišťujeme jim technickou podporu pro jejich činnost.
 
Tento odkaz vás nasměruje k dalším informacím o možnostech MEDLINE & CARELINE.

Bližší informace o LINAK Group najdete na na této stránce.

Obchodování s firmou LINAK
Nechceme být pouze dalším Vaším dodavatelem, ale ...
MEDLINE & CARELINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady MEDLINE & CARELINE.
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Pečovatelství jako výzva
Jak se starat o více pacientů s méně pečovateli?
Perfektní pohyb
Systém aktuátorů je důležitou součástí Vašeho zařízení a my …