select
 
Dual actuator systems for comfort furniture

systémy
s duálními
pohony

systémy duálních motorů pro komfortní nábytek


Maximum free space
Motory LINAK TWINDRIVE® jsou řešením “all-in-one” – dva pohony v jedné jednotce s integrovaným kontrolboxem. V jednotce, která naprosto hladce splyne například s komfortním lůžkem a to bez narušení celkového designu.

Systém duálních pohonů TWINDRIVE má nízkou hlučnost a malé zástavbové rozměry, což umožňuje zachovat pod postelí maximum volného prostoru.

TD je zkratka pro TWINDRIVE

Označení všech duálních motorů LINAK začíná písmeny TD. Jaký systém si vyberete většinou závisí na požadavcích konkrétního designového řešení.

  • TD4 je vhodný pro postele s lehkými matracemi s požadavkem na střední výkon polohovacích motorů. K dispozici je s bezdrátovým ovládáním či ovládáním pomocí aplikace. Disponuje funkcí paměti, čímž se otevírá možnost využití dalších doplňkových funkcí

Plug & Play systems
Užijte si Plug & Play™ řešení
Systémy LINAK jsou opravdové systémy. Znamená to, že napříč produktovou řadou do sebe vše perfektně zapadá - vše je zkrátka Plug & Play. Všechny motory TD jsou kompatibilní se všemi příslušnými kontrolboxy a ovladači, což vám dává naprostou volnost při tvorbě designu.
Co je kontrolbox
Kontrolbox je řídící jednotka neboli srdce a mozek systému …
Co je ovladač
Ovladač je jednotka, ovládající pohyby systému aktuátorů …
Obchodování s firmou LINAK
Nechceme být pouze dalším Vaším dodavatelem, ale ...
HOMELINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady HOMELINE.
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.