select
 
Postel s vestavěným vysouvacím televizorem

Luxusní komfortní postele

pohony a příslušenství pro moderní luxusní postel

Moderní ložnice už dávno není jen místem kde se spí. Je místem, kde odpočíváte po náročném dni a sbíráte síly na další. Relaxujete v ní, čtete si knihu, díváte se na televizi nebo si v ní vychutnáte nedělní snídani. To vše klade na moderní postel mnohem větší požadavky než na obyčejné lůžko.
 
Příslušenství řady HOMELINE® promění každou postel v luxusní kus komfortního nábytku. Polohování hlavové a zádové části jsou pouze základními možnostmi našich systémů.
 
Co takhle zabudovat do rámu postele zvedání televize a mít ji tak kdykoli na očích pouhým stisknutím tlačítka? Anebo doplnit postel o masážní motory, které skvěle uvolní vaše ztuhlé svaly? Možností je také USB propojka či různé typy přídavného osvětlení, kdy všechny tyto doplňky můžete ovládat jediným ovladačem.
 
S námi jako partnerem získáte nekonečné možnosti rozvoje a hlavně realizace i těch nejbláznivějších nápadů, protože inovace jsou synonymem LINAK HOMELINE. Kontaktujte nás a společně přivedeme vaši vizi luxusní postele k životu.


SYSTÉMY S JEDNÍM POHONEM PRO DOMÁCÍ LŮŽKA

Dozvíte se o CBH systémech s jedním pohonem, které disponují vysokým zdvihovým výkonem a zaručují tak výrobcům domácích lůžek maximální flexibilitu.

Online magazín | PDF

 

příslušenství HOMELINE

Příslušenství HOMELINE doplní vaše domácí lůžko o jedinečné možnosti, které zaručí koncovému uživateli maximální komfort.

Online magazín | PDF

Co je duální aktuátor
Duální pohony představují jedinečný systém …
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Buďte si jistí
Kvalita a spolehlivost jsou prioritou řady LINAK HOMELINE®. Buďte si jistí …
Důraz na design
Při výrobě postelí je design klíčový. Řada LINAK HOMELINE®..
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.