select
 
Polohování postele s pružinovou matrací

postele s pružinovými matracemi

pohony pro motorové polohování pružinových matrací

Nabídka pružinových matrací začíná relativně lehkými a měkkými typy a končí tuhými a těžkými matracemi. K napolohování takového typu budete potřebovat pohony s velkou silou, aby bylo zaručeno plynulé a tiché nastavení do požadované polohy.
 
HOMELINE® nabízí výkonný kompaktní systém s jedním pohonem stejně jako inteligentní duální aktuátor. Oba typy systémů disponují velkou zdvihovou silou a zaručující maximální svobodu volby síly matrace. S našimi motorovými pohony pro polohování pružinových matrací snadno a elegantně napolohujete i ty nejtužší pružinové matrace.
 
HOMELINE vám dodá inteligentní modulární systém, do kterého můžete integrovat různé pokrokové prvky, jako například osvětlení postele nebo masážní motor. Máte-li nápad jak ozvláštnit vaši postel novým vybavením a získat tak náskok před konkurencí, rádi vám pomůžeme s jeho realizací.
 
LINAK pod značkou HOMELINE dodává pohony pro postele s pružinovými matracemi, ke kterým jsou k dispozici různé typy ovladačů a dalšího příslušenství s designovým vzhledem. Kontaktujte LINAK HOMELINE a my vylepšíme vaše pružinovou postel o komfortní a spolehlivé polohování.


 

Bed Control App - user-friendly and customisable

Bed Control App - uživatelsky přívětivá a přizpůsobitelná

Použijte aplikaci Bed Control App jako novou a jinou možnost bezdrátového ovládání. Přečtěte si brožuru a dozvíte se, jak můžete přizpůsobit aplikaci tak, aby odrážela vaši značku a všem bylo hned jasné, kdo je zodpovědný za pohodlí, které si váš zákazník tak užívá.

Online magazín | PDF

Co je duální aktuátor
Duální pohony představují jedinečný systém …
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Buďte si jistí
Kvalita a spolehlivost jsou prioritou řady LINAK HOMELINE®. Buďte si jistí …
Důraz na design
Při výrobě postelí je design klíčový. Řada LINAK HOMELINE®..
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.