select
 
Polohovatelné lamelové rošty

lamelové rošty

Pohony pro lamelové rošty

Lehká postel s lamelový roštem v podstatě neváží víc než matrace na ní použitá. K polohování takového lůžka vám stačí středně silný pohon. Každopádně však potřebujete kompaktní systém s nízkou světlou výškou, který nenaruší celkový vzhled lože.
 
HOMELINE® nabízí spolehlivý systém duálních pohonů. Duální aktuátor je motor pro polohování roštů s možností bezdrátového dálkového ovládání, speciálně navržený pro nízká lůžka. Pohony mají malý zástavbový rozměr a nízkou hlučnost, i přesto jsou dostatečně silné pro polohování roštů, rámů a matrací. Systémy motorů HOMELINE nevyžadují žádnou údržbu a ani v jejich ovladačích nemusíte měnit baterie.
 
Pohony roštů LINAK HOMELINE mohou být na přání vybaveny možností odpojení proudu v době nečinnosti. Toto řešení eliminuje působení elektromagnetického záření na osobou ležící v lůžku a zároveň šetří energii.
 
Zákazníka bude jistě také zajímat jakým způsobem napolohuje postel z ke spaní nepohodlné pozice v okamžiku, kdy nepůjde elektrický proud nebo dojde k závadě pohonu. Právě pro tyto případy je aktuátor do motorových roštů řady HOMELINE vybaven nouzovým spouštěním.

Pohony motorických roštů řady HOMELINE od firmy LINAK lze kombinovat s celou škálou ovladačů a dalšího příslušenství. Kontaktujte LINAK HOMELINE a my vylepšíme vaše lamelové lůžko o komfortní a spolehlivé polohování.

 

Bed Control App - user-friendly and customisable

Bed Control App - uživatelsky přívětivá a přizpůsobitelná

Použijte aplikaci Bed Control App jako novou a jinou možnost bezdrátového ovládání. Přečtěte si brožuru a dozvíte se, jak můžete přizpůsobit aplikaci tak, aby odrážela vaši značku a všem bylo hned jasné, kdo je zodpovědný za pohodlí, které si váš zákazník tak užívá.

Online magazín | PDF

Co je duální aktuátor
Duální pohony představují jedinečný systém …
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Buďte si jistí
Kvalita a spolehlivost jsou prioritou řady LINAK HOMELINE®. Buďte si jistí …
Důraz na design
Při výrobě postelí je design klíčový. Řada LINAK HOMELINE®..
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.