select
 
Systems for comfort furniture

Systémy pro komfortní nábytek

systémy pohonů pro komfortní nábytek

Každou postel lze vylepšit. Ať už jde o robustní postele s těžkými pružinovými matracemi, lehké lamelové rošty nebo třeba polohovatelná křesla - všechny tyto výrobky mohou těžit z výhod komfortního elektrického polohování. LINAK navrhuje a dodává kompletní modulární systémy pohonů, které bez námahy pasují do nejrůznějších typů komfortního nábytku.

Různé potřeby volají po různých řešeních
Nabízíme výkonné kompaktní systémy s jedním pohonem stejně jako inteligentní systémy duálních motorů – primárně pro komfortní lůžka. Oba typy systémů poskytují vysoký zdvihový výkon a zaručují tak maximální výkon a flexibilitu bez ohledu na to, jaký typ matrace si vyberete.

  • Systém s jednotlivými pohony je běžně sestaven ze dvou nezávislých lineárních pohonů, které se starají o pohyb postele, z kontrolboxu, ručního ovladače a dalšího volitelného příslušenství

  • Systém s duálním motorem se skládá z jedné jednotky, ve které jsou integrovány dva motory pro polohování a řídící kontrolbox. K ní pak stačí jednoduše připojit ruční ovladač a jakékoli další (volitelné) příslušenství


Low standby power
Systémy ohleduplné k životnímu prostředí
Stále více lidí myslí na životní prostředí. LINAK využívá technologii ZERO™, která snižuje odběr v režimu standby na pouhých 0,1W.

Pro naše kontrolboxy CBH a motory TWINDRIVE® s externím napájením je nízká spotřeba standardem. Výrobky s nízkou spotřebou označujeme ikonou ZERO™, sami se můžete přesvědčit kolik jich je.


Maintenance-free products
Užijte si bezúdržbový provoz
Pokud pracujete s výrobky jedničky ve svém oboru můžete očekávat kvalitu v každičkém detailu. Každý systém s pohony LINAK pro komfortní nábytek prochází testem 100% funkčnosti.

Nové výrobky jsou vždy podrobovány rozsáhlému testování a výsledkem je mimo jiné to, že během své životnosti nevyžadují prakticky žádnou údržbu.


Maximum free space
Maximalizujte volný prostor pod postelí
Systém motorů LINAK je elegantně ukrytý po lůžkem. Systém je takřka neviditelný, protože krásně splývá s designem lůžka. Díky svým rozměrům je pod postelí stále spousta volného místa pro provádění úklidu či ukládání různých věcí.
Co je to lineární aktuátor / lineární pohon
Elektrický lineární aktuátor / pohon převádí rotační pohyb …
Co je duální aktuátor
Duální pohony představují jedinečný systém …
HOMELINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady HOMELINE.
Buďte si jistí
Kvalita a spolehlivost jsou prioritou řady LINAK HOMELINE®. Buďte si jistí …
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.