select
 
This is HOMELINE 

představujeme HOMELINE®

HOMELINE je divize firmy LINAK, zaměřená na kompletní modulární systémy pohonů navržených pro zlepšení kvality komfortu a ergonomie nábytku.

Již déle než 30 let LINAK nabízí řešení lineárních pohonů, které jsou špičkou ve svém oboru. Naše zkušenosti a znalosti jsou ceněny širokou škálou zákazníků z nejrůznějších oblastí výroby bytového nábytku - zejména pak z oblasti komfortních postelí.

V LINAKu se zaměřujeme na přeměnu nových myšlenek a nápadů do elegantních řešení, která jsou přidanou hodnotu pro koncového uživatele. Výsledkem je výkonný, spolehlivý a tichý systém pohonů s kompaktním designem, který hladce splyne s celkovým designem nábytku. Naším záměrem je zlepšování výrobků tak, abychom poskytli zákazníkovi konkurenční výhodu. Například ovládání LINAK Bluetooth® není pouze další bezdrátové ovládání. Toto řešení vám umožňuje nabídnout zákazníkům přizpůsobené ovládání.

Jedním ze zdrojů inspirace firmy LINAK je platforma “Design Meets Movement”, sdružující kreativní a inovátorské designéry z celého světa, kteří se zabývají nastavitelným nábytkem.

Tento způsob myšlení získal divizi HOMELINE mezi výrobci postelí na všech hlavních světových trzích silnou reputaci jakožto dodavatele kvality.

HOMELINE poskytuje komplexní systémová řešení – pohony, řídící jednotky, ovladače a mnoho dalších možností, jako jsou například aplikace pro smartfony, podsvícení postele Under Bed Light nebo integrované USB výstupy. Zkrátka u LINAKu najdete vše na jednom místě.

Podrobnější informace o LINAK Group najdete na www.linak.cz/about.
Obchodování s firmou LINAK
Nechceme být pouze dalším Vaším dodavatelem, ale ...
HOMELINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady HOMELINE.
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Buďte si jistí
Kvalita a spolehlivost jsou prioritou řady LINAK HOMELINE®. Buďte si jistí …
Důraz na design
Při výrobě postelí je design klíčový. Řada LINAK HOMELINE®..