select
 
Sit-Stand Desk Benefits

výhody

Je obtížné vybavit kanceláře stoly, které vyhovují všem, protože každý pracovník je jiný. Výškově nastavitelné stoly dávají svému uživateli možnost nastavit si pracovní polohu podle potřeby. Vždy máte dostatek místa na nohy a klávesnici či monitor ve správné výšce.

zvýšená produktivita

Pracovníci se musí zvednout ze židle a hýbat se alespoň 5 minut z každé hodiny, protože mikropřestávky pomáhají snižovat únavu. Mnoho zaměstnanců však nemá možnost se od svého pracoviště vzdálit. Pro ně jsou tu výškově nastavitelné stoly, které jim umožní odpočinout si od statické polohy bez opuštění pracoviště.

Flexibilita

Elektricky výškově nastavitelné stoly umožňují komfortní a rychlé nastavení pouhým stisknutím tlačítka. Například když přijde kolega nebo zákazník ... žádný problém - jednoduše nastavte stůl do výšky pohodlné pro celou skupinu. Navíc je prokázáno, že jednání či porady vedené vestoje jsou efektivnější a kratší.

zdraví a pohoda zaměstnanců

Jednotlivé studie prováděné po celém světe prokazují, že střídání sezení a stání při práci snižuje nepohodlí a pocit únavy, kterou lidé pociťují na konci pracovního dne.

Programy na podporu fyzické aktivity na pracovišti prokazují snížení absencí o 32 procent (zdroj: James A Levine, MD, PhD, Mayo Clinic a Selene Yeager).

Výsledky studie kliniky Mayo říkají, že pokud strávíte stáním denně alespoň 2 hodiny spálíte navíc cca 340 kalorií.

Prevence úrazů

Přizpůsobení pracoviště individuálním potřebám pomáhá eliminovat příčiny pracovního stresu a střídání práce vestoje a vsedě dále snižuje rizika odstraněním zdravotních problémů, způsobených nevhodnou pracovní polohou.

 

Focus on Office Desks

zaměřeno na kancelářské stoly (v češtině)

Elektrické nastavení výšky kancelářských stolů je plně v souladu s dynamickým pracovním stylem a novými přístupy k práci.

Online magazín | PDF

 

MOVE

MOVE broŽURA

Malá brožurka o tom proč a jak používat výškově nastavitelný stůl.

Online magazín | PDF

Co je ovladač
Ovladač je jednotka, ovládající pohyby systému aktuátorů …
DESKLINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady DESKLINE.
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Kontaktujte LINAK
Zkušenosti a úzká spolupráce jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení. Proto neváhejte a ...