select
Height Adjustable Industrial Workstations

výrobní pracoviště

výškově nastavitelná výrobní pracoviště s posuvnými sloupky

Elektricky nastavitelné ergonomické výrobní pracoviště, montážní linka, balící stoly či ponky přináší pracovníkům maximální možnosti přizpůsobení si pracoviště dle jejich potřeby. Snadno si tak upravíte například :
Pokud je každý pracovník jinak vysoký je možnost individuálního výškového nastavení pracoviště rychlým a snadným způsobem jak být vždy efektivní. Individuální nastavitelnost montážního stolu může být velkou výhodou při vykonávání odlišných pracovní úkonů u jednoho stolu.

Výhodou osobního nastavení dle potřeby každého zaměstnance je nižší namáhavost práce. Díky elektrickým systémům pohonů se zvyšuje každodenní produktivita a dlouhodobým využíváním polohovacích systémů prokazatelně klesá počet absencí způsobených vyčerpaností či různými nemocemi z povolání.

Bezpečnost, velká nosnost, robustnost, spolehlivost a kvalita jsou synonymy pro řadu DESKLINE® a její systémy elektrických zvedacích sloupků. LINAK má více než 30 let zkušeností s výrobou elektricky nastavitelných sloupků. Každý pohon DESKLINE® prochází 100% testem funkčnosti ještě než opustí brány výrobního závodu a proto na výrobní vady na součástech systému DESKLINE poskytujeme záruku 5 let.

DESKLINE je kompletní modulární systém polohovacích pohonů, umožňující tiché a plynulé zvedání, ovládané příjemnými a intuitivními ovladači.

Montážní stoly


Ergonomická nastavitelnost montážních stolů má pozitivní efekt v možnostech nastavení optimální výšky pracoviště podle potřeby pracovníka stejně jako v možnosti upravit si výšku montážního nářadí či přípravků. Optimální pracovní podmínky během dlouhých směn zvyšují produktivitu.

montážní stoly (v češtině)

Systémy elektrických aktuátorů firmy LINAK určených pro montážní stoly jsou výkonné a zároveň jsou oproti jiným systémům méně náročné na spotřebu energie.

Online magazín | PDF

 

balící stoly


Každý kdo se potýká s optimalizací procesů a automatizací úkonů by měl zvážit výhody systému elektrického výškového nastavování balícího pracoviště například na expedici.

balící stoly

Systémy elektrických pohonů firmy LINAK určených pro balící stoly přináší možnost snadného a rychlého nastavení výšky podle aktuální velikosti balíku či zásilky.

 

Pracoviště třídění zásilek


Ergonomická nastavitelnost zajišťuje každému zaměstnanci snadnou a rychlou možnost úpravy třídícího stolu podle své potřeby. Výsledkem je menší fyzická námaha a nižší počet absencí. Dlouhodobým přínosem je zlepšení atmosféry a zvýšení produktivity.

pracoviště třídění zásilek

Systémy elektrických sloupků firmy LINAK pro třídící stoly unesou velká zatížení a snesou i hrubé a neopatrné zacházení.

 

ESD - zkušební lavice


Ergonomická nastavitelnost bez rizika poškození zařízení elektrostatickým nábojem je přáním každého, kdo má na starosti optimalizaci procesů a zároveň hledá možnosti výškového nastavení například antistatických zkušebních lavic. Pokud jde o citlivá zařízení je ochrana proti elektrostatickému náboji na prvním místě.

ESD - antistatická pracoviště

Systémy elektrických motorů firmy LINAK pro ESD zkušební lavice splňují požadavky ochrany pracovišť před elektrostatickým nábojem.

 

Kontaktujte DESKLINE hledáte-li ergonomickou nastavitelnost pro jakékoli průmyslové či výrobní pracoviště. Společně jistě nalezneme řešení.

VÝROBKY VHODNÉ PRO Výrobní pracoviště

Co je to zvedací sloupek
Zvedací sloupek je elektrický lineární aktuátor / pohon integrovaný do …
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Stvořeno k pohybu
Pohyb je součástí života a jako takový by se neměl zastavit přede dveřmi kanceláře.
Svoboda designu
Jestliže je pro Vás design důležitý, pak je pro Vás DESKLINE ten pravý partner.
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.