select
Řešení polohování obslužných pultů a přepážek

prodejní a obslužné pulty

výškově nastavitelné prodejní a obslužné pulty na výškově nastavitelném sloupku

Elektrické výškové nastavování nachází své využití i v oblasti prodeje a služeb - jako pomocník obsluhy i zákazníků a klientů.
 
Po celém světě se pozornost úřadů i zaměstnaneckých organizací obrací k otázkám vhodné ergonomie při výkonu povolání. Pokladní, prodejci, kontroloři, uvaděči a mnoho dalších pracovníků jistě ocení možnosti snadno nastavitelného obslužného pultu či přepážky. Takové pracoviště je zdravotně mnohem vhodnější a zároveň je průběh služby poskytované zákazníkům mnohem pohodlnější.
 
Není pravda, že stejná velikost vyhovuje všem. Potřebujete-li použít informační kiosek, určitě vám nebude příjemné muset se ohnout nebo naopak balancovat na špičkách nohou, abyste viděli na monitor. Totéž platí při použití bankomatu a podobných zařízení. Systém pohonů snadno a skvěle zvýší užitnou hodnotu a image samoobslužných pultů.
 
DESKLINE® dodává flexibilní modulární zvedací systém, poháněný kvalitními elektricky výškově nastavitelnými sloupky od firmy LINAK, vhodný pro všechny typy kiosků a pultů.
 
Sloupky od LINAKu jsou proslulé svou spolehlivostí a také rychlým, tichým a plynulým chodem. Obšírné testování zaručuje dlouhou životnost a bezúdržbový provoz zařízení osazeného našimi pohony. Na systém DESKLINE platí záruka 5 let na výrobní vady.

Hledáte-li bezpečný a snadný způsob výškového zvedání pro použití v prodejnách, kontaktujte DESKLINE a společně zvolíme ideální designové a funkční řešení.

Interiéry prodejen - brožura

VÝROBKY VHODNÉ PRO Prodejní a obslužné pulty

Co je to zvedací sloupek
Zvedací sloupek je elektrický lineární aktuátor / pohon integrovaný do …
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Stvořeno k pohybu
Pohyb je součástí života a jako takový by se neměl zastavit přede dveřmi kanceláře.
Svoboda designu
Jestliže je pro Vás design důležitý, pak je pro Vás DESKLINE ten pravý partner.
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.