select
Height Adjustable Kitchens

kuchyně

výškově nastavitelný kuchyňský nábytek a ostrovy

Vlastní představivost je jediným omezením při navrhování kuchyně s využitím tichých a spolehlivých pohonů. Multifunkčnost a ergonomii kuchyně vyšší třídy posunete použitím skvěle designově řešených sloupků a pohonů řady DESKLINE® na mnohem vyšší úroveň.
 
Nastavitelné kuchyňské stoly jsou pouhým začátkem výčtu možného využití pohonů. Jako další příklad slouží víceúčelový stůl, který můžete zvednout do pohodlné výšky během přípravy jídla a pak jej zase během podávání pokrmů snížit podle potřeby. Ani to však není zdaleka všechno.
 
Představte si, jak skříňky s talířky a hrníčky automaticky sjíždí, sami se otevírají ... zkrátka máte je vždy nadosah. Co takhle výškově nastavitelné odsavače par, které vám zmizí z pohledu, když je nepoužíváte? Silné pohony využijete na přizpůsobení jednotlivých částí kuchyňského ostrova, kdy stisknutím tlačítka můžete odhalit další dosud skryté součásti vybavení.
 
Seznam aplikací je mnohem delší a dále se rozšíří v okamžiku, kdy se i vy zamyslíte a představíte si možnosti jak zlepšit vzhled a funkčnost kuchyně za pomoci automatizovaných nastavitelných pohonů s plynulou regulací pohybu.

focus on kitchens

ZAMĚŘENO na kuchyně (V ČEŠTINĚ)

Pozvedněte vaši kuchyň na vyšší úroveň. Pouze vaše představivost určuje hranice moderní kuchyně.

Online magazín | PDF


Obraťte se na LINAK DESKLINE se svými nápady či přáními. V nabídce máme celou škálu odzkoušených pohonů včetně systému Baselift, vhodných pro uskutečnění vašich představ o ideální kuchyni.

Na výrobní vady produktů řady DESKLINE platí záruka 5 let.
Co je to zvedací sloupek
Zvedací sloupek je elektrický lineární aktuátor / pohon integrovaný do …
Co je PIEZO™
PIEZO je speciální mechanické zařízení, které zaznamená …
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Svoboda designu
Jestliže je pro Vás design důležitý, pak je pro Vás DESKLINE ten pravý partner.
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.