select
Adjustable Technical Workstations

pracoviště techniků a operátorů

výškově nastavitelná pracoviště techniků a operátorů

Ergonomická nastavitelnost pomocí elektrických systémů nabízí maximální flexibilitu a přizpůsobitelnost individuálním potřebám uživatelů specializovaných pracovišť. Příklady takovýchto pracovišť jsou :
Zaučení specialistů nejrůznějších profesí trvá roky a stojí nemálo peněz. Tito profesionálové pak často pracují na vysoce specializovaných pracovištích. Vyšší komfort a zlepšená ergonomie nastavitelných pracovišť přispívá k lepšímu výkonu pracovníků, k jejich spokojenosti a hlavně také k nižšímu počtu absencí způsobených nemocemi z výkonu povolání.

Bezpečnost, vysoká zdvihová kapacita, flexibilita a naprostá spolehlivost, jsou klíčovými pojmy spojenými s produkty řady DESKLINE®, určenými pro řešení výškového nastavení pracovišť techniků a operátorů. LINAK má více než 30 let zkušeností s elektrickými lineárními pohony a dodávkami systémů až 16 paralelně jezdících sloupků.

Každý systém s pohony DESKLINE je před odesláním z výroby podroben testu 100% funkčnosti a proto Vám nabízíme záruku 5 let na výrobní vady produktů řady DESKLINE. V souladu se standardem na trhu je záruka na baterie 12 měsíců.

Pohony DESKLINE tvoří kompletní modulární systémy s hladkým a tichým chodem, které lze ovládat elegantními, uživatelsky přívětivými ovladači.

 

řídící centra


Pracoviště řídících center jsou osazena nákladným vybavením, mnoha monitory a počítači, pracují u nich dobře placení specialisté. Často jsou tato pracoviště v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, jakékoli výpadky jsou velice nákladné. Pro dosažení optimálních výkonů musí být tato pracoviště vždy 100% funkční.

Řídící centra (V ČEŠTINĚ)

Systémy elektrických pohonů LINAK, určených pro řídící centra, nabízí snadné, rychlé a spolehlivé výškové nastavení pracoviště podle individuální potřeby pracovníka.

Online magazín | PDF

 

pracoviště makléřů


Každý, kdo pracuje v obchodu nebo na finančním trhu, by měl zvážit výhody nabízené systémem elektrického výškového nastavení. Ergonomická nastavitelnost pracoviště makléřů pomáhá naladit optimální pracovní výšku a pracovní podmínky. Oceníte to zejména po delším čase, stráveném u jednoho pracoviště, kdy jednoduchá změna pracovní polohy úpravou pracoviště vám pomůže udržet výkonnost a uspokojení z práce.

pracoviště makléřů

Systémy elektrických pohonů LINAK, určených pro pracoviště bankovních poradců, umožňují snadné a rychlé výškové nastavení pracoviště podle individuální potřeby uživatele.

 

Komplexní škála produktů DESKLINE zahrnuje ucelený modulární systém pohonů a sloupků, který se přizpůsobí vašim potřebám. Nastavení je řešeno elektrickými pohony, umožňujícími libovolné zvedání či naklápění nejen pracovišť, ale také jejich vybavení, například monitorů atd. Samotné polohování je řízeno intuitivními a uživatelsky přívětivými ovladači DESKLINE.
 
Kontaktujte LINAK DESKLINE, potřebujete-li radu ohledně systémů pro výškové nastavování či polohování jakýchkoli pracovišť. Naši technici a prodejci Vám pomohou s výběrem a sestavením optimálního řešení.
 
Podívejte se na video zachycující pracoviště v pohybu.

VÝROBKY VHODNÉ PRO Pracoviště techniků a operátorů

Co je to zvedací sloupek
Zvedací sloupek je elektrický lineární aktuátor / pohon integrovaný do …
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Stvořeno k pohybu
Pohyb je součástí života a jako takový by se neměl zastavit přede dveřmi kanceláře.
Svoboda designu
Jestliže je pro Vás design důležitý, pak je pro Vás DESKLINE ten pravý partner.
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.