select
Výškově nastavitelné kancelářské stoly

kancelářské stoly

elektrické sloupky pro výškově nastavitelné kancelářské stoly

Tak jak stále roste podíl kancelářské práce a tím i počet pracovníků, trávících většinu svého pracovního času v kancelářích, objevují se před výrobci stolů nové výzvy a příležitosti. Jejich pozornost se pak logicky obrací na systémy pohonů pro kancelářské stoly. Zvedací stoly totiž nepřináší jen luxusní nadstandard, ale jejich flexibilní možnosti se stávají běžnou součástí, dá se říci přímo nezbytnou součástí moderního dynamického pracovního stylu.
 
Divize DESKLINE® dodává modulární systémy pro zvedání stolu, pracující na principu spolehlivých a praxí prověřených elektrických zvedacích sloupků firmy LINAK, které se vyznačují rychlým, bezhlučným a plynulým výsuvem. Na výrobky řady DESKLINE se vztahuje záruka 5 let.
 
Ať už hledáte možnost výškového nastavování pro obyčejný stůl nebo kompletní sytém pohonů na celou sestavu kancelářských stolů pro tým pracovníků, DESKLINE je ideálním funkčním i designovým řešením.
 

příjemný den v kanceláři s polohovacím stolem

Většina pracovních úkonů dnes probíhá na kancelářských stolních počítačích. Proto jsou pracovní týmy například logistických pracovníků či operátorů služeb "uvázané" ke kancelářskému stolu prakticky po celý den. Kreativní a volnější povolání sice spoléhají na výhody přenosných laptopů, většina manažerů a konsultantů však stále tráví většinu času sezením za stolem.
 
Moderní kancelářské prostředí se tak postupně vyvíjí v dynamický životní prostor, kde se chceme cítit příjemně a pohodlně, abychom byli efektivnější.
 
Potřebujete-li pro práci dva různé pracovní stoly nebo sdílíte-li stůl s kolegou, máte možnost si stůl snadno výškově nastavit podle své potřeby. Trpíte-li bolestmi zad a musíte si k práci stoupnout tak prostě zvedněte stůl do vám příjemné polohy a pracujte ve stoje. Cítíte-li se během konference nebo prezentace pohodlněji ve stoje prostě stiskněte tlačítko na konferenčním stolku a využijte jeho ergonomických výhod. Užijte si nový dynamický způsob vedení schůze či přednášky.
 
Komfortní a ergonomický design pracoviště je základním předpokladem dobrých pracovních výkonů. Příjemné prostředí kanceláře je přínosem pro zaměstnance i zaměstnavatele. Cílem produktové řady DESKLINE je přinášet výrobky, které pomáhají zlepšovat pracovní prostředí. Kontaktujte firmu LINAK a její divizi DESKLINE.

Získejte další informace o výhodách využívání sit-stand stolů, ergonomii a dalších motivačních nástrojích od firmy LINAK, které vám pomohou překonat zažité usedlé zvyky.

Systémy založené na vestavných pohonech
S vestavným pohonem pro polohování kancelářského stolu máte nekonečnou volnost v návrhu designu stolu a jeho nosných vodících mechanismů. Více na stránce systémy s vestavnými pohony »

 

MOVE

MOVE broŽURA

Malá brožurka o tom proč a jak používat výškově nastavitelný stůl.

Online magazín | PDF

Systémy založené na sloupcích s motorem v ose
"Inline sloupky" jsou ideální volbou pro kancelářský nábytek, u kterého je kladen důraz  na estetickou stránku, nenápadný vzhled a naprosto nehlučný provoz. Více na stránce systémy sloupků s motory v ose »

Systémy založené na krytých zvedacích sloupcích
S pomocí těchto nastavitelných nábytkových sloupků snadno sestavíte stolovou podnož a kancelářský stůl je na světě. Více na stránce systémy sloupků s krytem motoru »

Co je to zvedací sloupek
Zvedací sloupek je elektrický lineární aktuátor / pohon integrovaný do …
Co je PIEZO™
PIEZO je speciální mechanické zařízení, které zaznamená …
Stvořeno k pohybu
Pohyb je součástí života a jako takový by se neměl zastavit přede dveřmi kanceláře.
Svoboda designu
Jestliže je pro Vás design důležitý, pak je pro Vás DESKLINE ten pravý partner.
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.
Stabilita stolu
Stabilita je pro výškově nastavitelné stoly klíčová.