select
 
Desk Frame 1

LINAK Desk Frame 1 – vše co potřebujete pro stavbu sit-stand podnože

Desk Frame 1 je koncept firmy LINAK usnadňující přechod k elektrickým podnožím a tvorbu moderních sit-stand stolů ve známé LINAK kvalitě. Tři předpřipravené boxy Vám nabízejí množství variant a kombinací.

Desk Frame 1 (DF1) přináší výhody nakupování pod jednou střechou. Byl vyvinut pro usnadnění práce, kombinuje horní rám Kick & Click™, DESKLIFT™ SetPack (obsahuje dva zvedací sloupky, kontrolbox, ovladač a kabely) a set DESKLIFT™ Feet. Toto je koncept Desk Frame 1– koncept vše v jednom od LINAKu. DF1 je kompletní balení ve kterém najdete vše co potřebujete pro stavbu elektricky výškově nastavitelného sit-stand stolu. Ve skutečnosti Vám stačí přidat jen stolovou desku.

  RÁM. Kick & Click™
Řešení Kick & Click™ je horní rám od firmy LINAK, představující pravděpodobně nejintuitivnější a nejrychlejší způsob montáže kancelářského stolu s výsuvnými sloupky. Nepotřebujete žádné nářadí, šrouby – zkrátka sestavte rám Kick & Click a je to hotovo. K dispozici ve třech variantách.

  SLOUPKY. DL SetPack
DESKLIFT ™ SetPack (DL SetPack) je kompletní set obsahující dva zvedací sloupky, kontrolbox, ovladač a kabely. V jednom balení tak máte všechny elektrické komponenty systému zvedání stolu, které jsou navíc k dispozici v různých variantách. Vyberte si sloupek s kruhovým, čtvercovým nebo obdélníkovým profilem ve třech standardních barvách a přídejte svůj oblíbený ovladač – zkrátka máte mnoho možností.

  BOTIČKY. DL Feet
DESKLIFT™ Feet (DL Feet) je označení řady botiček pro výškově nastavitelné stolové podnože. Jsou k dispozici ve dvou standardních délkách a v různých šířkách a lze je tedy kombinovat se zvedacími sloupky LINAK s různým designem profilů. Vybírat můžete z verzí s montáží sloupku na botičce nebo se zapuštěným sloupkem.

LINAK - vše pod jednou střechou
V mnoha aspektech kompletuje koncept LINAK Desk Frame 1 jeden z nejobsáhlejších produktových katalogů v oboru elektrických systémů pro výškově nastavitelné kancelářské stoly. Produktová řada LINAK zahrnuje nejpokročilejší řešení jako jsou hardwarová antikolize PIEZO™ Anti-Collision™, úsporná ZERO™ technologie a PVC-Free™ kabely.
 
DF1 přidává další rozměr do řady zdvihacích sloupků, ovládacích panelů, technologií, aplikací pro mobilní zařízení a dalších doplňků od LINAKu, což umožňuje výrobcům přizpůsobit svá řešení tak, aby vyhovovala jejich požadavkům.

Představujeme Desk Frame 1


Přečtěte si referenci: “Zákazníci šetří čas montáže s novým systémem Kick & Click” 


Co je to zvedací sloupek
Zvedací sloupek je elektrický lineární aktuátor / pohon integrovaný do …
DESKLINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady DESKLINE.
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.