select
 
Bench systems

Bench systémy pro efektivní využití prostoru a čistý design

Jednou z nejrychleji se rozvíjejících aplikací v oblasti kancelářského nábytku jsou benchové sestavy. Prostor vymezený jednotlivým zaměstnancům se zmenšuje, avšak bench systémy přinášejí flexibilitu pro přípravu stolů a jejich uspořádání.

Všestrannost je nezbytná při navrhování kanceláře, ve které se snažíte maximalizovat prostor. To, co je již více než deset let trendem, je pro některé stále problémemem. Jak co nejlépe využít kancelářské prostory, které se zdají být stále menší a menší? 

Podle čísel zveřejněných v CBS News se předpokládá, že v roce 2017 byl průměrný prostor na jednoho zaměstnance cca 14 metrů čtverečních – což je oproti roku 2010 s 21 metry čtverečními znatelně méně.

A přesně tady je prostor pro využití benchových sestav. Bench systémy šetří prostor, který by jinak zabraly dva či tři normální stoly. Ušetří se také náklady na kabelová vedení, kabely, rozbočovače atd, protože tyto mohou být s bench řešením sdílené. A v neposlední řadě jsou benefity benchových stolů lepší vzhled a snadnější úklid.

Optimalizace využití dostupného kancelářského prostoru
Zdá se, že spojováním stolů skutečně dopřejete jednotlivým zaměstnancům více místa. V oboru kancelářského nábytku jsou již k vidění některá vskutku jedinečná řešení využívající benchové sestavy, která podporují individuální potřeby a preference a současně usnadňují komunikaci a spolupráci. Takováto řešení často nabízejí více soukromí než standardní stoly s otevřenm designem.

Více možností pro uživatele stolu
Díky zvedacím sloupkům LINAK® DESKLIFT™, můžete zvýšit úroveň inovace zaměřené na zaměstnance a jeho komfort. Sloupky s bench přírubou nabízí možnost snadného a rychlého nastavení výšky pracovního stolu benchové sestavy.

S využitím systémů pro bench stoly se zlepšuje interakce lidí sdílejících jeden prostor a to i z hlediska konektivity a přístupu k technologiím. V nově uvolněném prostoru můžete použít nové způsoby vedení kabelů nebo nabídnout společné rozbočovače. 

Pokud mají být bechnové stoly mobilní je možné využít bateriový zdroj určený pro systém zvedacích sloupků. Stůl tak můžete v prostoru libovolně přesouvat a být tak maximálně flexibilní, přičemž nemusíte řešit to zda je zrovna v dosahu elektrická zásuvka. 

Ve zkratce nabízíme designérům kancelářských stolů svobodu při tvorbě otevřenějších řešení s využitím bench sestav.

Co je to zvedací sloupek
Zvedací sloupek je elektrický lineární aktuátor / pohon integrovaný do …
Co je PIEZO™
PIEZO je speciální mechanické zařízení, které zaznamená …
DESKLINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady DESKLINE.
Kontaktujte LINAK
Potřebujete pomoc při hledání výrobku, splňujícího Vaše specifické požadavky?