select
 
This is DESKLINE

představujeme DESKLINE®

DESKLINE je divize firmy LINAK, zaměřená na spolehlivá řešení pohonů a sloupků pro nejrůznější typy stolů, pracovišť, na kuchyně a mnoho dalších aplikací. Všechny části systému jsou navrženy s ohledem na funkčnost a estetiku a hlavně - díky LINAK Plug and Play™ je montáž snadná a rychlá.

Od roku 1990 LINAK pomáhá redefinovat interiér moderních pracovišť. Naše systémy pro elektricky výškově nastavitelné kancelářské stoly a pracoviště vyvíjíme v úzké spolupráci s jejich výrobci nebo externími interiérovými designéry.

Jsme rovněž zakladateli platformy “Design Meets Movement”, která sdružuje kreativní a inovátorské designéry z celého světa, jež se zabývají nastavitelným nábytkem.

Pro nás v DESKLINE slovo spolupráce znamená mít blízký vztah s našimi zákazníky a spolupracovat s nimi na vývoji nových inovativních ergonomických řešení pro kancelářské stoly, pracovní stoly a kuchyně. Hodnotu širokého portfolia produktů vysoké kvality LINAK dále zvyšuje novými technologiemi, jako jsou například PIEZO™ a ZERO™, z našich výrobků také postupně mizí škodlivé materiály a již dnes jsou prakticky zcela bez obsahu PVC. Cílem je zvýšit komfort koncového uživatele a zároveň poptávku po vašich výrobcích.

Tato filozofie vynesla LINAK DESKLINE pozici světové jedničky na poli vysoce kvalitních řešení pro polohování a nastavování výšky. Dnes se všude těšíme pověsti spolehlivého partnera s letitými zkušenostmi a přehledem o aplikacích, normách a trhu obecně.

Zástupce divize DESKLINE najdete na všech zastoupeních a servisních organizacích firmy LINAK po celém světě.

Chcete-li vědět víc o řešeních pohonů a sloupků DESKLINE navštivte stránku o aplikacích.

Podrobnější informace o LINAK Group najdete na www.linak.cz/about.
Obchodování s firmou LINAK
Nechceme být pouze dalším Vaším dodavatelem, ale ...
DESKLINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady DESKLINE.
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Stvořeno k pohybu
Pohyb je součástí života a jako takový by se neměl zastavit přede dveřmi kanceláře.
Svoboda designu
Jestliže je pro Vás design důležitý, pak je pro Vás DESKLINE ten pravý partner.