select

kde se používají elektrické pohony?

Aktuátory LINAK najdete v nejrůznějších zařízeních, využívaných prakticky ve všech oblastech lidské činnosti. Jejich účelem je usnadnit lidem práci a zpříjemnit jim život.
Pohony firmy LINAK jsou vyráběny ve čtyřech samostatných divizích.

MEDLINE® & CARELINE®dodává systémy pohonů pro nemocnice a zdravotnický sektor, DESKLINE® vyrábí zvedací sloupky pro výškově nastavitelný nábytek, pohony řady HOMELINE® se používají v komfortních lůžkách a konečně aktuátory TECHLINE™ nacházejí uplatnění ve výrobních a průmyslových aplikacích.

MEDLINE & CARELINE se zaměřuje na zvýšení komfortu pacientů i pečovatelů dodávkami pohonových systémů pro nemocniční a zdravotnické vybavení. Aktuátory vylepší takové vybavení o inovativní, spolehlivý a bezpečný pohyb s vysokou zdvihovou kapacitou. Ulehčují práci zdravotníkům, kteří jsou každý den vystaveni námaze při péči o těžké či nepohyblivé pacienty. Příklady využití pohonů firmy LINAK jsou nemocniční postele, zvedáky pacientů, zubařská křesla, koupelové zvedáky a kolečková křesla.

DESKLINE nabízí systémy zvedacích sloupků pro výškově nastavitelný nábytek, který se snadno přizpůsobí svému uživateli. Nastavitelnost např. kancelářských stolů přináší uživateli vyšší komfort a lepší ergonomii, nemluvě o zlepšení pracovních podmínek. Systémy DESKLINE lze využít například při změně výšky výrobních pracovišť, v kuchyních a v mnoha dalších aplikacích.

HOMELINE pohony jsou určené ke zvýšení komfortu přidáním elektrického polohování do lůžek používaných v domácnostech. Hladký a tichý pohyb zlepší celkový pocit z lůžka a jednoznačně je tak odliší od postelí jiných výrobců. HOMELINE úzce spolupracuje se svými zákazníky při převádění jejich vizí do reality, neboť s našimi systémy jsou jejich postele lepší, kvalitnější, komfortnější a díky tomu konkurenceschopnější.

TECHLINE vyrábí pohony, které spolehlivě a přesně rozhýbou zařízení pracující v náročných podmínkách, jako jsou například zemědělské stroje. Aktuátory TECHLINE vydrží pracovat i v nepřátelském prostředí a tvrdých podmínkách za jakéhokoli počasí. Jsou určeny mimo jiné pro stavební stroje, ventilaci a farmy, lodní vybavení, svým přesným pohybem pomáhají zvyšovat efektivitu systémů natáčení solárních panelů.
TECHLINE úzce spolupracuje na vývoji individuálních systémů se svými zákazníky, aby bylo nalezeno optimální řešení různých potřeb a specifikací. Tímto způsobem pomáhají pohony TECHLINE vylepšit zákazníkovy výrobky či stroje a poskytnout jim tak konkurenční výhod.

Připojte se k nám na virtuální prohlídce firmou LINAK
Zveme Vás na virtuální prohlídku firmy LINAK s našimi zaměstnanci.
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.