select

perfektní pohyb

Při spolupráci se světovou jedničkou můžete očekávat kvalitu v každém detailu. Sami se můžete přesvědčit, že výrobky řady MEDLINE® & CARELINE® vylepší vaše zařízení. Jistě také oceníte, že naše široká škála pohonů, sloupků, kontrolboxů, ovladačů a dalšího příslušenství nabízí obrovskou flexibilitu a zároveň kompletní řešení.
 
Pohony a komponenty MEDLINE & CARELINE jsou navrženy a schváleny pro použití v nemocničním a zdravotnickém vybavení. Podle požadavků jsme schopni připravit kompletní systém se všemi certifikacemi, který odolá působení teplot, vlhkosti i čistících látek, používaných v mycích tunelech.
 
Rozsáhlé testování
Systémy pohonů pro vybavení nemocnic a zdravotnických zařízení musí odolat hrubému zacházení a namáhání. Jsou téměř neustále v permanenci přičemž čištění v nemocnicích je prováděno tlakovou vodou za vysokých teplot a s použitím silných detergentů.
 
Předtím, než výrobky řady MEDLINE & CARELINE firmy LINAK opustí brány výrobního závodu, projdou 100% testem funkčnosti, pro který LINAK vyvinul vlastní systém opakovaných zkoušek. Nové produkty a vzorky jsou stále podrobovány náročným testům za extrémních podmínek.
 
Nespokojíme se s ničím jiným než s dokonalostí a věříme, že vy také ne. Kontaktujte prosím firmu LINAK a její divizi MEDLINE & CARELINE, hledáte-li bezpečné a spolehlivé pohony s atesty pro zdravotnictví.
MEDLINE & CARELINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady MEDLINE & CARELINE.
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.