select

váš partner pro budoucnost

Nemocnice a zdravotnický sektor obecně bude v blízké budoucnosti čelit třem hlavním trendům spojeným se světovou populací.
  • Stárnutí populace zvyšuje požadavky na péči poskytovanou pacientům a klientům nemocnic a pečovatelských zařízení.
     
  • Nemoci způsobené životním stylem jsou narůstajícím problémem v mnoha zemích. Spolu s rozvojem světové ekonomiky paradoxně roste i počet chronických onemocnění způsobených nezdravým životním stylem. Výsledkem je tlak na zdravotnický sektor, který se musí postarat o zvyšující se počet nemocných.
     
  • Obezita je celosvětový fenomén a následek současného životního stylu, který zatěžuje zdravotnictví.

Bereme vaše výzvy za své
Tyto trendy jsou zároveň výzvou i příležitostí pro ty, kdo vyrábí nejrůznější nemocniční a zdravotnické vybavení. Aplikace navržené s cílem usnadnit život pečovatelům a zdravotníkům budou v budoucnu stále vyhledávanější. Totéž platí o vybavení, které zvýší komfort pacienta a zároveň jej učiní nezávislejším na zdravotnickém personálu.
 
Divize MEDLINE® & CARELINE® pozorně sleduje potřeby zdravotnického sektoru. Pokročilé systémy elektrických lineárních pohonů pomáhají zkvalitnit a vylepšit vybavení nemocnic tak, aby splňovalo stále rostoucí nároky.
 
Zlepšeme váš byznys
Věříme, že úzká spolupráce s našimi zákazníky přinese inovativní řešení, která pomohou pečovatelům a ošetřovatelům usnadnit jejich každodenní práci. Pozitivní dopad pocítí také pacienti a to zvýšenou mírou komfortu a nezávislosti.
 
Přesně to je totiž potřeba ke splnění přicházejících výzev moderního zdravotnictví. Obraťte se prosím LINAK MEDLINE & CARELINE s vašimi nápady a požadavky a společně zapracujeme na systému pro vylepšení vašich výrobků.

MEDLINE & CARELINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady MEDLINE & CARELINE.
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.