select

ve službě noc co noc

Postel je velice důležitá část nábytku. Trávíme v ní mnoho hodin a proto je důležité, aby polohovací systém elektrických aktuátorů pracoval spolehlivě, hladce a tiše noc co noc.
 
Spolupracujete-li s prvotřídním výrobcem, můžete si být jistí kvalitou v každém detailu. Hladký, nehlučný a spolehlivý pohyb pohonů s dostatečnou silou - to jsou vlastnosti výrobků značky LINAK, která vám budou roky a roky věrně sloužit.
 
LINAK vám ve výrobcích řady HOMELINE® dodá kompletní modulární systém pohonů, skvěle padnoucí do vašich výrobků.
 
Testování, testování a zase testování
LINAK je globálním partnerem a dodavatelem aktuátorových řešení do strojírenství, stavebnictví, zemědělství, nábytkářství a do zdravotnictví. Této své pozice dosáhl mimojiné díky svému komplexnímu testovacímu programu.
 
Každý aktuátor řady HOMELINE prochází 100% testem funkčnosti než je odeslán k zákazníkovi. Vzorky a nové výrobky jsou podrobovány tvrdým zkouškám za různých extrémních podmínek.
 
Nespokojíme se s ničím jiným než s dokonalostí. Kontaktujte prosím LINAK HOMELINE a my vám dodáme systém, díky kterému budete moci v klidu odpočívat na své posteli, vybavené polohovacím aktuátorovým systémem.
HOMELINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady HOMELINE.
Připojte se k nám na virtuální prohlídce firmou LINAK
Zveme Vás na virtuální prohlídku firmy LINAK s našimi zaměstnanci.
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.