select

důležitost designu

Nastavitelnost může být výhodná ergonomicky i ekonomicky, pokud se však jedná o kancelářské stoly a pracoviště je design vždy nejvyšší prioritou.

Nechcete pracovat s masivními neforemnými motory či průmyslovými zvedacími sloupy, které limitují vaši snahu o vytvoření krásného stylového designu. Chcete hladký a tichý chod aktivovaný nenápadným tlačítkem. Jakožto společnost vycházející ze skandinávských tradic dáváme našim výrobkům čistý, prostý a diskrétní design a přesně takové pohony jsou vám k dispozici v portfoliu produktové řady LINAK® DESKLINE®.

Již řadu let spolupracuje divize DESKLINE s renomovanými architekty a designéry. Jsme přesvědčeni o tom, že perfektní výškově nastavitelný nábytek či pracoviště je výsledkem úzké spolupráce, založené na otevřeném přístupu a sdílení myšlenek mezi designéry, vývojáři a techniky týmu DESKLINE.

Systémy lineárních pohonů DESKLINE vám poskytnou maximální svobodu při tvorbě designu. Můžete se tak soustředit na desku, rám a "botičku" stolu, zatímco DESKLINE vám v podobě elektrických sloupků dodá perfektní řešení pro výškově nastavitelné stolové podnože. Chcete-li mít stůl bez příčné vzpěry tak sloupky DESKLINE vám umožní dosáhnout požadované stability.

Kontaktujte prosím divizi DESKLINE firmy LINAK. Sdělte nám svoje potřeby a přání a společně najdeme řešení, které se bude všem zamlouvat po estetické i funkční stránce.

Inspiraci pro výběr vašeho nového kancelářského stolu můžete najít například na platformě “Design Meets Movement” – vytvořené firmou LINAK, v níž se sdružují kreativní a inovátorští designéři z celého světa.
DESKLINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady DESKLINE.
Připojte se k nám na virtuální prohlídce firmou LINAK
Zveme Vás na virtuální prohlídku firmy LINAK s našimi zaměstnanci.
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.