select

výhody aktuátorů / pohonů

Elektrické lineární aktuátory jsou perfektním řešením pro jednoduché, bezpečné, čisté polohování s přesnou kontrolou pohybu. Můžete si vybrat pohon pro polohování, posouvání, naklápění, tlačení či tahání se silou až 15000 N dle zvoleného typu.
 
Pohony lze propojit se sofistikovaným systémem řízení se sběrnicovou komunikací. Získáte tak přesný výnos polohy a dokonalou variabilní kontrolu zrychlení a rychlosti pohybu aktuátoru.
 
V porovnání s pneumatickými a hydraulickými systémy je instalace lineárních pohonů mnohem snazší. Zabírají méně místa, protože nepotřebují žádná čerpadla ani hadice. Odpadá také potřeba pravidelné kontroly a riziko úniku nebezpečných kapalin.
 
Lineární pohon má dlouhou životnost a minimální nebo prakticky žádné nároky na údržbu, což v porovnání s jinými systémy znamená mnohem nižší celkové náklady na jejich provoz.
 
Systémy elektrických aktuátorů jsou tiché, čisté, netoxické a efektivní. Bezproblémů splňují stále rostoucí požadavky legislativy týkající se ochrany životního prostředí.
TECHLINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady TECHLINE.
Připojte se k nám na virtuální prohlídce firmou LINAK
Zveme Vás na virtuální prohlídku firmy LINAK s našimi zaměstnanci.
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.