select

váš partner linak

Nechceme být pro naše zákazníky pouhým dalším dodavatelem. Naším cílem je být vaším partnerem.
 
Partnerstvím s firmou LINAK získáte více než jen výrobek. Naším cílem je dát našim zákazníkům přidanou hodnotu poskytnutím inovativních řešení, obsáhlých zkušeností, prvotřídní výroby a globální přítomnosti.
 
Inovace
Od doby, kdy uvedl na trh svůj první aktuátor, přichází LINAK se stále novými inovativními myšlenkami a vizemi. Jsou to totiž inovace, které jsou klíčem úspěchu firmy LINAK a stojí za její současnou pozicí na trhu. Inovativní řešení míří ke splnění požadavků našich zákazníků.

LINAK je mnohem víc než pouhý dodavatel součástí. Nabízíme strategickou spolupráci, ke které jsou klíčem partnerství s podílem na vývoji, zajištění servisu, logistika, výroba a marketing.
 
Znalosti
V LINAKu se soustředíme na náš hlavní obor – systémy aktuátorů. V každé z našich 4 divizí se detailně zaměřujeme na potřeby našich zákazníků, průzkum trhu a znalosti aplikací.

Znalost trendů ovlivňujících trh dělá z firmy LINAK dodavatele ideálních řešení.
 
Prvotřídní výroba
LINAK vyrábí kvalitní produkty. Naším cílem je být jedničkou mezi výrobci v oboru a zaručit prvotřídní výrobu. Z těchto důvodů se principy LEAN promítají do všech aspektů naší činnosti. Výsledkem této praxe jsou prvotřídní výrobky, služby a dodávky.
 
Globální přítomnost
Naši zákazníci přicházejí ze všech částí světa. Protože jim chceme být nablízku, abychom jim zajistili vždy perfektní služby, najdete naše zastoupení a distributory po celém světě.

 

                      

Připojte se k nám na virtuální prohlídce firmou LINAK
Zveme Vás na virtuální prohlídku firmy LINAK s našimi zaměstnanci.
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.