select

PIEZO™ zabrání poškození vybavení

PIEZO je řešení antikolizní ochrany, které pomáhá prodloužit životnost kancelářského vybavení a chrání tak vaše investované prostředky - předchází poškození vybavení při najetí stolu na pevnou překážku.

Na tomto videu uvidíte názornou ukázku situací, ve kterých oceníte to, že je váš kancelářský stůl vybaven antikolizním systémem.


Co je to PIEZO?

PIEZO je pojmenování hardwarové antikolizní technologie firmy LINAK. PIEZO senzor je plně integrován v těle sloupku a to bez jakýchkoli napohled viditelných změn nebo speciálních přírub. V porovnání s jinými používanými systémy je PIEZO citlivější a reaguje rychleji.

Jak to funguje?

Vestavěný PIEZO senzor reaguje na překážku při pohybu stolu směrem nahoru nebo dolů, zastaví pohyb a následně rozjede sloupky opačným směrem. Celý mechanismus je vestavěn v těle sloupku, na jehož povrchu nejsou patrny žádné změny. Systém nevyžaduje žádné dodatečné úpravy ani doplňkové součástky.

Zvedací sloupky vybavené PIEZO

LINAK disponuje nejširší produktovou nabídkou na trhu. PIEZO je volitelnou součástí pro 8 zvedacích sloupků : DL6, DL9, DL11, DL12, DL14, DL16, DL17 a DL19.

PIEZO Anti-Collision Technology

Co je to zvedací sloupek
Zvedací sloupek je elektrický lineární aktuátor / pohon integrovaný do …
DESKLINE aplikace
Podívejte se na ukázky aplikací s komponenty řady DESKLINE.
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Stvořeno k pohybu
Pohyb je součástí života a jako takový by se neměl zastavit přede dveřmi kanceláře.
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.