select
LINAK in Brief 

stručně o LINAKu

LINAK vyrostl ze skromných podmínek firmy založené v roce 1907. Od roku 1976, kdy současný majitel Bent Jensen převzal rodinnou firmu a přivedl na svět myšlenku lineárního aktuátoru, se firma LINAK stále rozrůstá a pomáhá zlepšovat kvalitu života lidí na celém světě.
 
Hlavní stan a výrobní závod firmy LINAK Group v dánském Guderupu zabírá více než 38000 m2 plochy. LINAK zaměstnává více než 2000 pracovníků v 35 státech.
 
LINAK Group je rozdělena do 4 divizí, zaměřených na různé oblasti trhu. To zajišťuje zákazníkům služby odborníků, kteří se orientují v problematice daného oboru a mají v něm bohaté zkušenosti.
 
LINAK je ve světě znám svojí kvalitou, technickou úrovní a inovativními řešeními, která poskytují nám i našim zákazníkům výhodu a náskok před konkurencí.
 
S více než 7000 položkami má LINAK nejširší produktovou nabídku z firem ve svém oboru. Kompletní nabídka zahrnuje pohony, zvedací sloupky, kontrolboxy, ovladače a širokou škálu doplňkového příslušenství.
 
80% naší produkce jsou řešení šitá na míru zákazníkům a jsme hrdí na svou pozici a schopnosti přinášet nová řešení při vývoji různých zařízení.
 
Pro bližší informace o jednotlivých divizích firmy LINAK navštivte jejich stránky.

 

 

Připojte se k nám na virtuální prohlídce firmou LINAK
Zveme Vás na virtuální prohlídku firmy LINAK s našimi zaměstnanci.
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.