select
 
Sustainability & Responsibility 

společenská odpovědnost firmy

LINAK – We improve your life
Během práce na kolečkovém křesle pro spolužáka, který ochrnul po nehodě, dostal Bent Jensen, CEO a majitel firmy LINAK, nápad na sestrojení prvního aktuátoru. Proto lze bez nadsázky říci, že inovativní řešení, která zlepšují kvalitu života lidí a jejich pracovního prostředí, jsou součástí DNA firmy LINAK od samého počátku. Náš slogan je tak více než jen pouhé reklamní prohlášení, naznačující, co vše dokáží lineární pohony udělat pro Vás či Vaše výrobky. Náš slogan je slibem, který reflektuje naše hodnoty a způsob, jakým děláme byznys.

CSR politika
Odpovědnost firmy LINAK je o tom, co děláme nejlépe a také o tom dělat to správným způsobem. Žádná společnost nemůže pracovat společensky odpovědně bez přijetí promyšlených rozhodnutí. Naše rozhodnutí jsou založena na zdravém rozumu a na postupném zlepšování a vylepšování. Proto je velice důležité určit si priority a k nim pak směřovat energii.

Těchto pět oblastí je pro nás klíčových :

We improve your life (Zlepšujeme Váš život)
Výrobky firmy LINAK denně milionům lidí pomáhají zlepšovat kvalitu jejich života a jejich pracovního prostředí - to vše na základě úzké spolupráce s našimi zákazníky. S radostí vkládáme naše knowhow do společných projektů s univerzitami a dalšími vzdělávacími organizacemi.

Staráme se jeden o druhého
Uspokojení z práce a vzájemná pomoc jsou klíčové hodnoty ve firmě LINAK. Toho dosahujeme vytvářením dobrých podmínek pro naše zaměstnance. Proto se zaměřujeme na zdraví a bezpečnost a netolerujeme žádnou diskriminaci ani šikanu. V ergonomii pracovního prostředí jsme přirozeně na čele, abychom ukázali a dokázali prospěšnost tohoto řešení našim partnerům.

Staráme se o životní prostředí
Jsme přesvědčeni, že je možné vést úspěšnou společnost, založenou na zásadách udržitelného růstu. V LINAKu se zaměřujeme na redukci spotřeby energie stejně jako na hledání řešení, která zasahují do prostředí v co nejmenší možné míře.

Staráme se o místní i globální záležitosti
V LINAKu jsme hrdí nato, že jsme součástí a hlavně aktivním hráčem místní komunity, ať už se jedná o naše mateřské sídlo v jižním Jutsku či naše pobočky a kanceláře kdekoli na světě.

Nastavujeme laťku
LINAK má vysoké nároky sám na sebe a zároveň na své obchodní partnery. Naše očekávání představujeme našim zaměstnancům, dodavatelům a obchodním partnerům v našich pravidlech chování (Code of Conduct) stejně jako etickém kodexu (Ethics Handbook).
Obchodování s firmou LINAK
Nechceme být pouze dalším Vaším dodavatelem, ale ...
Náš přínos
Přinášíme inovativní řešení, která usnadňují a zkvalitňují lidem život.
Připojte se k nám na virtuální prohlídce firmou LINAK
Zveme Vás na virtuální prohlídku firmy LINAK s našimi zaměstnanci.
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.