select
 
LINAK Mission & Vision

vize a cíle

NÁŠ ZÁMĚR A POSLÁNÍ
Dodáváme inovativní řešení pohybu, zlepšující kvalitu života lidí a jejich pracovního prostředí.

NAŠE VIZE
Jsme globálním lídrem v oboru systémů inovativních elektrických pohonů pro naše klíčové segmenty trhu.

NAŠE HODNOTY
Výsledky, kterých LINAK dosáhl v minulých letech, jsou založeny na souboru hodnot, na kterých stavíme svoji práci. Na naše hodnoty klademe velký důraz a každý rok hodnotíme jak se nám je daří naplňovat.
 

 • Orientace na zákazníka
  Naslouchání a porozumění potřebám našich zákazníků jsou klíčem k vývoji inovativních řešení.
  LINAK se snaží být všude tam, kde jsou jeho zákazníci. Naše zastoupení znají místní zvyklosti, rozumí jazyku a jsou tak v úzkém kontaktu se zákazníky, díky čemuž jim mohou vždy co nejlépe pomoci.
   
 • Kreativita
  V LINAKu je kreativní myšlení vždy na prvním místě. Kreativita jde ruku v ruce s inovacemi, ať už se jedná o vývoj nových řešení nebo hledání nových způsobů použití stávajících výrobků. Dokud budou kreativní myšlenky zvyšovat hodnotu našich výrobků pro zákazníky tak nepolevíme v jejich hledání.
   
 • Vůle ke změně
  Žijeme v rychle se měnícím světě a LINAK se zavazuje být stále na špici ve svém oboru. Abychom byli schopni přinášet stále nová inovativní řešení musíme být flexibilní a otevření novým výzvám a příležitostem.
   
 • Loajalita, otevřenost a poctivost
  Jsme loajální ke svým hodnotám a našim zákazníkům. Důvěrné informace zůstávají důvěrné i v LINAKu.
  Chováme se k sobě a ke svým zákazníkům otevřeně a čestně a takto jednáme při práci pro firmu LINAK za všech okolností. Diskutujeme problémy otevřeně, abychom našli lepší řešení.
   
 • Nadšení a individuální efektivita
  Kultura naší firmy je založena na nadšených a motivovaných pracovnících, hledajících možnosti změny jako posun pro zákazníka, společnost i pro ně samotné. Zahrnuje to horlivou efektivitu používání principů LEAN a to v maximální možné míře našich každodenních pracovních povinností.
   
 • Pracovní naplnění a prospěšnost
  Snahou firmy LINAK je uspokojení pracovníků se svou pracovní činností a jejich hrdost na dosažené výsledky. Zdůrazňujeme zaměstnancům přínos jejich každodenní práce. Zajímáme se o blaho každého člena rodiny LINAK. Pomáháme si, podporujeme se a dodáváme si odvahu k dosahování nových výšin.
Obchodování s firmou LINAK
Nechceme být pouze dalším Vaším dodavatelem, ale ...
Náš přístup
Respektujeme lidi, život a přírodu a to se odráží v našem konání.
Odebírejte naše novinky
Mějte vždy aktuální informace díky zasílání novinek.
Kontaktujte LINAK
Dialog založený na zkušenostech spolu s úzkou spoluprací jsou nejlepší cestou k optimálnímu řešení.